Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 25 g fehérje + 100 gramm...

25 g fehérje + 100 gramm zabpehelyliszt tömegnövelésre jó?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyi a napibevitel? Nem...
2018. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom reggelire megy, hát ha letudod húzni,egybe csinald ne kortyolgass tapasztalatból mondom.:D Amugy szerintem a zabpehely tejjel/vizzel meg adag wheyproval szerintem könnyebben lecsúszik.
2018. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom mert nagyon finnyás vagyok ezekre a por alapú dolgokra.A fehérjét is alig tudom meginni :D
2018. jan. 28. 18:32
 4/5 anonim válasza:
Én rendes zabpelyhet reggelizek fehérjével és tejjel. Nekem csúszik, ha nagyon nem megy próbálj tenni bele csemege mix-et magvak és aszalt gyömölcsökkel nagyon sokat dob rajta.(Nem is kell belőle sok minden falathoz egy gyümi vagy mogyoró) én azért nem eszem most hozzá mert nem bírom ki hogy du ne egyem meg a zacsit :(
2018. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a port, egyél rendes ételt, vannak opciók.
2018. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!