Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki csak ezt csinálja?

Ha valaki csak ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Ha valaki naponta guggol 100-150et,fut mellé fél órát ,de az étkezése nincs teljesen rendben,az halad valahova?

2018. jan. 30. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elején, néhány hónapig, talán fél évig, igen.

Bár ez az "étkezés nincs teljesen rendben" sok mindent jelenthet. Valamint a cél, illetve a kiindulás is fontos tényező.

2018. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fogyókúra szempontjából

De a mindennapi csípőemelés,guggolás,kitörés -nem is beszélve arról,hogy súly nélkül-nem vezet egy szép kidolgozott,formás testhez,igaz?

2018. jan. 30. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy szép kidolgozott testhez rendes edzés kell, nemcsak lábad van.


Az étkezés nincs teljesen rendben az lehet az, hogy fehérjeszegény és elsorvadnak az izmai vagy az is, hogy nem versenydiéta, de mindent megad, nem tudok vele mit kezdeni.

2018. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúra szempontjából nem megjósolható az eredmény. A guggolás során elégetett kalória lényegében elhanyagolható, a futás meg nem sok. Valamivel többet eszel, és ugyanott vagy.
2018. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából ez nem én vagyok,hanem a barátnőm.

Szeretnék neki segíteni,tudom,hogy nem jó,csak meg akartam róla bizonyosodni.

Nem tudom hogy venné,ha beleszólnék a dolgaiba

2018. jan. 30. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy olvassa el a sarga kapszulat, es hogy te nem akarsz beleszolni a dolgaiba, csak nem akarod hogy eveket b@sszon el az eletebol feleslegesen, mikozben remenykedik h ilyen meg olyan teste lesz majd az edzestol
2018. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

halad.

nem lesz térdfájós,a kardiója,vérnyomása is valószínűleg jó állapotba kerülhet és a rendszeresség miatt mentálisan is fejlődhet,javulhat az önfegyelme.

2018. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen halad 3 honapig, de utana frusztralt lesz hogy igyekszik es megse fejlodik

Ezert nem is erdemes elkezdeni otthon bohockodni sajat testsullyal(kiveve persze serules eseten), hanem elmenni egy edzoterembe

2018. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!