Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó erőkeret és fekpad?...

Ez jó erőkeret és fekpad? Illik egymáshoz?

Figyelt kérdés

Ja és a rudam 113cm,30mm átmérőjű és a tárcsáim is.

Erőkeret: [link]

Fekpad: [link]


2018. jan. 31. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
213cm*
2018. jan. 31. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb lenne a keret helyett teljes erőkeret, de igazából csak a terhelhetősége ami nem szimpatikus...

A pad helyett elég lenne sima, de ez se rossz.

2018. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van és nagyon jó, ráadásul 350 kg tehetbírása van és ez csak 65 ezer.Nem bántam meg,hogy megvettem.Hobbi szinten ez több mint tökéletes.

2018. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még annyit,ha leakarnád egyszer cserélni alig fogsz rajta bukni,ha egyáltalán fogsz.Többet ér mint amit belinkeltél, ráadásul az kétszer annyi és a teherbírása is jóval kevesebb.
2018. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pad az király :D Bocsi,hogy 3 részletbe írtam le, azt nem nyitottam meg.Így 100-ból kitudnád hozni , olcsóbb a kettő mint az általad linkelt keret.
2018. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha,jól néz ki,ha megvenném nemhiszem hogy lecserélném vala mert minek? :D Nem fogok én 250eket maxolni :D Köszi szépen valószinű ezt veszem :)
2018. febr. 2. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennel nem kell jobb :D Osszeszerelni is kb fél óra.Nagyon adja!Elhitettek velem paran,hogy 150 ezer alatt ne vegyek keretet mert gagyi...hat ez nekem a celra tokeletesen megfelel:D
2018. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!