Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek elérhető naturálba...

Szerintetek elérhető naturálban szálkás esztétikus fizikum amit csodálattal néznek meg?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez azért vastagon múlik az emberek ízlésén... Akinek a hatalmas izmok jönnek be, az sosem fog csodálattal nézni egy naturálra, de van, aki a naturál maxot már túlzásnak tartja.


Szép, szimmetrikus, esztétikus fizikum, ami nekem tetszik, az hozható, jó gének is kellenek hozzá, mert az izomtapadás sokat változtat az esztétikán... Némelyik fickó ki van rendesen gyúrva, tisztelem a befektetett munkát, de valahogy nem áll össze úgy a kép, hogy nekem tetszeni tudjon. Vannak fura arányok vagy nem tudom, hogyan mondjam, nem tehet róla, genetika.

2018. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alap adottság függő,főleg naturálban.Mert nekem is van egy haverom,aki átlagos módon izmos,olyan 180/80 de kb 70-73as a dereka egy elég széles vállal kombinálva e miatt meg úgy néz ki mintha kétszer olyan izmos lenne mint amilyen és bámulják.Míg egy átlagosabb csontozat vastagabb derékkal,keskenyebb vállal ugyanilyen izomtömeggel szinte észrevétlen nyáron pólóban sőt majdnem átlagos.
2018. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2: Igen, a váll és a derék aránya. Irigylem a V alakú izomsrácokat. A naturálok közül Torma Valentint nagyra tartom (nyilván nem ismerek mindenkit).
2018. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
el! szeresd ezt a sportot ennyi a lényeg.
2018. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

naturalban is el lehet erni olyan fizikumot hogy nem hiszed el hogy nem koxol

.. csak evtizedek kerdese :D

2018. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sose ertettem ezt a V alakot amugy. Nekem szeles a csipom meg a hatam is, de inkabb S nek mondanam igy :D Akk most ez ilyen fel V ? :DDD mmint... szerintem a lenyeg igy is latszodik, pedig sokszor a csipot ia emelgetik mint genetika, de nem hiszem hogy sokat rontana
2018. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Számokban kifejezve ilyesmi a V alak-

Csípő 77-78,Derék 75,Mell-hát feszítve 115-120,Váll alapállásban laza tartásban 130 körül.

2018. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
126 a mellkasom, de soha nem lesz 80-as derekam:-S.
2018. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!