Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 évesként érnek valamit a...

20 évesként érnek valamit a boltban kapható dolgok?

Figyelt kérdés

Szóval egy 19-20 éves, átlagos testalkatú, viszonylag könnyen izmosodó és nehezen hízó férfinak számítanak-e / mennyit számítanak azok az "extra" táplálékkiegészítők, melyeket boltban lehet kapni?


Gondolok itt pl. Biotechusa-ból tst fokozókra, vagy legutóbb a Scitec-től láttam valamilyen növekedési hormonnal kapcsolatos cuccot, biztos tudjátok mikre gondolok (persze nem csak a két említett márka, csak ezek voltak eszemben).


Segítenek ezek bármennyire is? Megéri őket megvenni fehérje, vitamin stb mellé?

(Ha jól tudom, miután leáll a növekedés, a növekedési hormon nem befolyásolja a testmagasságot. Ez így van? Erre is gondoltam, hátha.)



2018. febr. 4. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, szinte semmit.

A tesztofokozo eleve felesleges 20 evesen, a novekedesi hormon fokozo pedig a termeszetes erteken belul tudja novelni, ami szinten nem sokat er, max jobban alszol tole.

20 evesen mar nem leszel magasabb tole.

2018. febr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 évesen a testo fokozóknak semmi értelme sincs. Vitamin és fehérje menjen és figyelj az étrendre. Ha valamit mindenképp venni akarsz akkor inkább izületvédőt vagy kreatint vegyél
2018. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit... Nem a bogyóktól lesz valaki izmos. Ahhoz ott kell lenni hétről hétre a teremben és legallyazni magad, aztán beb_szni egy grillcsirkét. :D

Ízületvédő viszont alap, ne várd meg, hogy fájjon. Én megvártam, hiba volt.

Proenzi 3 Expur - most vettem akciósan, 90+50 db.

Míg a Biotech ízületvédőben van 400 mg az egyik hatóanyagból, addig a Proenziben 1500.

2018. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Leírom a leghatásosabb dolgokat amik boltban kaphatóak: marha husi, szárnyas husik, hal husi, zöldségek, túró, tojás, zab, burgonya, rizs.

Nincs más hátra mint ezeket megfőzni és belapátolni.

Örülök hogy segíthettem.

Viccet félretéve, először a rendes kaját rakd rendbe 20évesen elég magas a tesztoszteron szinted(mi lesz 40-50felett?)

Amúgy nekem mindegy mit eszel.

2018. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kaja/edzés rendben van (helyzethez képest), + van ízületvédő, vitamin is. Most beszereztem ezt a gh-s dolgot, többen is (itt is talán az #1, most nem látom) mondták, hogy jobb lehet az alvás. Meglátjuk segít-e, nekem az is bőven jó ha jobban alszom :)

2018. febr. 10. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!