Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk mi a véleményetek arról...

Fiúk mi a véleményetek arról ha 1 lány kondizik?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 2 éve elkezdtem az eredmény már látszik rajtam és én nem full kigyurt akarok lenni mert nem szép hanem csak hogy azt mondják "ez a lány biztos tesz valamit az alakjáért" és kíváncsi lennék hogy a fiúknál ez negatív vagy nem zavarja őket ha 1 lány szeret kondizni?

2018. febr. 7. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 lány kondizik, akkor az a véleményem, hogy többnek kellene.
2018. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem zavaró! :) Csak bátran.
2018. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Zavar, taszit, azonnal hagyd abba.

Na ha most ezt mondom abbahagyod?

Fiúk-lányok felejtsük már el azt, hogy mások véleménye szerint éljük az életünket.

Ha edzeni akarsz edzel, ha lila hajat akarsz, olyan lesz, ha meleg vagy meleg vagy, senkinek semmi köze hozzá. :)

Egyébként csak egy olyan fiút zavarna aki puhány és elszégyelli magát egy fittebb,erősebb lány mellett.

2018. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abban a formaban, ahogy te csinalod, pozitivum.
2018. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kategóriában mindenki egy rendszeresen edző,normálisan kajáló fitneszes csajról ábrándozik,szóval el bírod képzelni a véleményeket.Persze ettől függetlenül a fiúk valószínűleg veled egy idősek és fingjuk nincsen az egészről.És a szemükben egy ba-sznivóbalóan fejlett testű nőies alakú csaj inkább szexuálisan ijesztő mint vonzó.Viszont a kicsit idősebb pasiknak be fog jönni.
2018. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hadd kondizzon.

Nem kell aggódni, nem fogsz egy szörnyű reggelen barnára kenve arra ébredni, hogy pro testépítő izmaid vannak.

2018. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten odavagyok a kondis lányokért :D

még az se baj ha egy minimálisan kockás a hasa.. az is tud szexi lenni!

F/20

2018. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhívnálak randira. :) (Nem a konditerembe XD )
2018. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze jobban örülnék ha táncolnál vagy tornáznál. De ha nőies maradsz nem érdekel hogy gyúrsz.
2018. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!