Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Természetes tesztoszteron...

Természetes tesztoszteron fokozó vélemények?

Figyelt kérdés
Biosterolt szeretnék veni,mik a vélemények hatásos ? Van jobb?

2018. febr. 8. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
SZ*r.
2018. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenektol ne varj sokat, inkabb semmit. Esetleg ha 45-50 ev felett vagy hangyanyit segithet, de inkabb placebo.
2018. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlodDrunk ***** válasza:

Hülyeség mindenféle természetes hormon fokozó.

35-40felett esetleg dob valamit,de szerintem ott se sokat ér.Csak felesleges pénzkidobás.


Aminek haszna van az fehérjepor(kivéve ha szilárdkajából megoldod mert az jobb),kreatin,Vitaminok itt ki is merül aminek haszna van és ténylegesen segít.

2018. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég alvás, aktív szexuális élet, alacsony testzsírszázalék, stressz mellőzése, ezek a leghatékonyabb teszto fokozók.


Élelmiszerek között van egy kettő, ami nagyon minimális pluszt adhat, pl hagymáról hallottam már ilyet, annyira nem mélyültem el a téma ezen részében.

2018. febr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!