Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kedves Cortez, és kedves...

Kedves Cortez, és kedves mindenki, aki ért hozzá! Hogyan tudnék kezdőként egyszerre szálkásítani is és egy kis izmot felszedni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
168 cm vagyok,66 kg,1400 az alapanyagcserém,nő vagyok,10 kg felesleggel zsírban.Eddig nem sportoltam,csak kb 1 hónapja szobabiciklizem heti kb 3 alkalommal,szóval egyáltalán nincs rendes izomzatom,ami egy nőtől "elvárható".Szeretnék egyszerre fogyni,és egy kis izmot is építeni!Hogyan lehetne?Oké,a fehérjebevitelem átlagosan napi 100 g,illetve be kell iktatni súlyzós edzéseket is.Sikerülhet úgy,hogy napi 100 g fehérjét eszem,kb 90-120 g ch-t,kb 80-90 g zsírt,és heti 5*1 óra saját testsúlyos edzést végzek,mellette pedig 3*30 perc súlyzós edzést végzek minden területen és kardiózok 3* 1 órát,amiből 2 alkalom 2*30 percre lebontott intervallum edzés/nap?Remélem érthető,és segítetek,nagyon fontos lenne!3 hónap múlva lesz egy számomra fontos alkalom,amire már elég jól kéne kinéznem magamhoz képest,sajnos csak kb 2 hete tudtam meg.Minden javaslatot ebben az irányban szívesen fogadok!A válaszokat előre is köszönöm! :)
2018. febr. 12. 09:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja igen,azt kihagytam,hogy a napi kalóriabevitelem napi 1300-1600 kalória között mozog,mikor mennyi.

Azt olvastam valahol,hogy kezdők az elején kevés kalória mellett is fel tudnak szedni egy kis izmot,igaz lehet?

Az alapanyagcserém ugye 1400 kalória,mint írtam már.

2018. febr. 12. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A megszólítottak közül már csak "mindenki" olvassa ezt a kérdést, mert Cortez70 nicknevű társunk sajnos már nincs közöttünk.

2018. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kezdők izmosodhatnak egy kicsit, de én nem várnék látható izomnövekedést a helyedben.

A makrók nem rosszak. Kezdőknek heti 3 teljes testes edzés ajánlott, nálad úgy tűnik, nincs elég pihenés, de inkább szóljanak a nálam hozzáértőbbet, nem súlyzós erősítő edzést én keveset végzek, nem értek hozzá, de ha komolyan nyomod, akkor is pihenni kéne másnap, azt hiszem.


Fogyni tudsz 3 hónap alatt, izmos nyilván nem leszel ilyen gyorsan, főleg kalóriadeficitben nem számíthatsz sokra, de ha megtanulsz jól edzeni, megőrzöd az izmaid és erősödsz, sokat emelsz a súlyokon (az elején ez eléggé elkerülhetetlen, persze nem az izomtömeg fejlődése miatt), az is remek eredmény.

2018. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 szépen beszéljél róla.A legtapasztaltabb válaszoló volt itt,mindenkinek segített,de sajnos nemrég meghalt.
2018. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miben halt meg?
2021. jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!