Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyíregyházán melyik konditerme...

Nyíregyházán melyik konditermet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sérülés miatt ki kellett hagynom pár hónapot az edzéssel.Régebben a Cutlerbe jártam edzeni ami nagyon tetszett viszont nem a legpénztárca barátabb hely és kicsit sznobbnak találtam a társaságot is.Nem vagyok egy tesépítő én csak az alap felszereltséget várom el és tisztaságot.Tudnátok ajánlani edzőtermeket? Minden véleményt szívesen fogadok.Előre is köszönöm a segítséget.:) 18/L

2018. febr. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindegy? Keress magad az interneten 1 perc az egész
2018. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Cutlert én is ezek miatt hanyagolom. A Nagy Brekk bezárt, a kicsibe járok most. Kicsit zsúfolt de van mindenük, relatíve nem is drága.
2018. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cutlerbe jarok. Anno az Atlasba jartam, es 2x voltam a D-be. D-nel nincs sznobabb. Cutlerbe van par ilyen sznob fazon de en ugyse azokkal foglalkozom. Atlas jo, olcso, bar sokszor tele van es van par vadmagyar.
2018. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a D-be járok , nekem tökéletesen megfelel, itt is vannak bunkóbb emberek mint mindenhol,viszont rendes emberek is :)
2018. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 palilaci ***** válasza:
Ring. Gönczièk edzőterme. Ott van a korzós Meki mellett. Jól felszerelt, kultúrált, kevesen szoktak lenni. 6000/hó. A bérlet tartalmazza a korlátlan szaunázást is.
2018. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 palilaci ***** válasza:
Egyébként meglepően sok nyiregyi van itt :D
2018. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!