Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech, Peak, Myprotein,...

Biotech, Peak, Myprotein, Scitec vagy Gymshark a jobb?

Figyelt kérdés
Minőség és ár szempontjából.
2018. febr. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen mindegy. Agyon marketingezett, túl arazott, felesleges kiegészítők tömkelege.

Egyéni ízlés és pénz tárca dönt... Teljesen mindegy melyiket veszed.

2018. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Nekem a myprotein nem jött be, viszont a Biotech annál inkább. Én fogyás szempontjából szedtem (a Biotechet még mindig).
2018. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A myprotein nagyon jo volt az elmult evekben, volt, hogy 5kg feherjet 12-3ezerert vettem. Miota felvittek az arakat, mar csak akkor jo, ha 30% koruli kedvezmeny van.

Nagy elteres nincs, vedd azt, amelyik olcsobb.

2018. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ízbeli különbségek vannak, én scitecet és myproteint használtam, elmondhatom, hogy a myproteint nagyjából tejjel megtudtam inni, vízzel nagyon nem, tejjel se volt jó de legalább nem volt annyira rossz íze. scitec viszont annál finomabb, vízben is kiváló íze van... a többit nem tudom nem vettem még...
2018. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fehérjéről beszélünk:

Myprotein azért hitványabb vízzel, mert nincsenek benne sürítőanyagok és egyéb adalékok. Ha megnézed, egy Scitec tele van ízt és élményt javító, de hasznos tápanyag mennyiséget csökkentő adalékokkal, és mégis drágább. Egyébként a Scitec és Biotech is rendben van minőségileg, de kicsit túlárazott, és "felütött" fehérje, míg a Myprotein kevésbé finom, de tisztább és olcsóbb termék. Gymsharkot nem ismerem.

Alapvetően tök mindegy, egyiktől sem leszel izmosabb, mint a másiktól. Ha nem zavar pár extra adalék, és különösen fontos az íz, akkor Scitec/Biotech. Ha az ár/érték arány a döntő számodra, akkor inkább Myprotein.

2018. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fehérje, kreatin, bcaa, glutamin akkor ár/értékben stillmass.
2018. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minőségben mindegyik jó. Árban Myprotein (+ kuponkód, ami kb minden nap van) verhetetlen elég sok terméknél, például tejsavó fehérje, instant zab, illetve nekik a legszélesebb a termékkínálatuk. Vitaminokban viszont a Biotech/Scitecnem vannak kifejezetten jó árú termékei. Peak szerintem jó minősegű, de nagyon drága. Gymsharkkal még nincs tapasztalatom.
2018. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!