Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Torma Valentin...

Szerintetek Torma Valentin naturál?

Figyelt kérdés

Jó videókat készít szerintem, látszik hogy hozzáértő valaki, de.. azt mondja magáról hogy naturál.. szerintetek "csak" kemény munkával el lehet érni olyan fizikumot mint az övé?

[link]


2018. febr. 19. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
9-es, nem értem honnan jön ez a fröcsögés Cortez ellen, már ha csak az emberi oldalát nézzük hogy itt segített mindenkinek utolsó időszakában is megérdemli hogy normális hangnemben beszéljünk róla. Én láttam a formáját, és nem volt szar. Ő is látott már sok embert, jobban is értett hozzá mint jó pár személyi edző.
2018. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11es Chrisről tudom hogy nem naturál (legalábbis régen nem volt az),de ezt ő sosem titkolta..
2018. febr. 19. 22:59
 13/18 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy naturál. Szokásos személyi edző recept: felkokszolja magát, majd előadja, hogy az ő edzésmódszere a legjobb naturálban
2018. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 palilaci ***** válasza:
79%

Egy oszinte es lelkes sracnak ismertem meg a videoibol, a formaja pedig jo pelda arra mit lehet elerni naturalban, 100%os odafigyelessel.

Nem tul szaraz ahhoz kepest, hogy milyen az izomteltsege es a keskenyebb valloven kivul ami a csontozat miatt van, en nem neveznem hatranyos genetikanak. Plusz nem egy jol beallitott, retusalt kepbol kellene kiindulni, hanem a videoiban lathato formajabol. Meg egy 43 centis kar 12%os tzsvel nehogy mar ne legyen hozhato naturban. Azt is szeretnem hozzatenni, hogy nem egesz evben szaraz, elmondasa szerint minimalis kcal pluszban tomegel es a testzsirja 10-15% kozott ingadozik, szoval fassag amit az elobb irtak.

Nehany itteni gyokerrel ellentetben, sokkal szavahihetobb es nem kedves #14es, Ő ra pont nem illik a felsorolasod.

2018. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Chris ho nem natural, pedig Cortez az mondta, hogy az. Na akkor?
2018. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Videóiban többször kihangsúlyozza, hogy naturál meg már csinált pár videót erről amiben beszél ilyenekről. Én elhiszem neki, magyarok közül talán most a legjobb fitness yt-s, aki azért legalább idősebb is nem csak ilyen picsogó tinik.
2018. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem crisho naturál
2018. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
Követem amióta elkezdte, az egyik ha nem a legjobb ebben a témában a YT-n, naturál!
2018. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!