Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elmenjek személyi edzőhöz?

Elmenjek személyi edzőhöz?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam konditeremben. Vékony vagyok, izmosodni szeretnék. Legfőképpen fenékre, combra, mellre és karra.

2018. febr. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Magamtól nem tudtam/mertem kitalálni, hogy mit csináljak és féltem is, hogy mindenki engem néz majd stb. Az edző eloszlatta ezeket a félelmeket és azóta már egyedül is boldogulok.
2018. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasni kell. Fölösleges pénzkidobás a személyi edző.
2018. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
38%
Adj be injekciót, hogy nagy izmod legyen.
2018. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el néhány alkalomra személyi edzőhöz, az is rengeteget fog segíteni, és onnantól már te is tudsz majd edzeni önállóan. Rengeteg kezdő próbálkozik egyedül, rosszul csinélják a gyakorlatokat akár évekig, nem fejlődnek semmit, aztán később konstatálják csak, hogy rengeteget segített volna egy személyi edző. Ez olyan befektetés, ami biztos, hogy megtérül, hacsak nem valami utolsó suttyóhoz mész.
2018. febr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!