Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyien hoznak maguknak...

Mennyien hoznak maguknak szteroidkat külföldről?

Figyelt kérdés

Angliából szeretnék hozni Mo-ra szteroidokat. Angliában lehet őket rendelni netről, elég megbízható oldalakról. A magyar rendelős cuccokról nagyon rosszakat hallottam, vagy lehúzás az egész, vagy csak nem azt kapja az ember, amit vár. Arra gondoltam, hogy amikor megyek újra angliába, rendelek 1-2 kúrányi szteroidot+kiegészítőket, és hazahoznám őket. Utánaolvastam, elvileg ez nem okoz gondot jogilag, kivéve ha nagy mennyiség van nálam.

Valaki csinált már ilyet, hogy nem Mo-n vett szteroidot, és aztán repülővel visszajött a portékával együtt?



2018. febr. 26. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, az ampullákat úgyis megnézik mégha a tablettákat nem is, ha másba rakod pl. És gondolom nem 70 éves vagy hogy terápiás célra kelljen Sustanon....
2018. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam, hogy a biztonság érdekében beleteszem őket valami más dobozba.

De elvileg birtokolhatok "legális" szteroidokat, ameddig azokat nem adom oda/el másoknak.

2018. febr. 26. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, lehet rendelni netről is onnan, amúgy se patikából szerzel ott sem. De a netes cuccokban én nem bízok, annál jobb ha keresel dealert olyan által akinek bejött tőle cucc. Nagyon sok a kamu cucc, vagy más van benne, vagy semmi.
2018. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlodDrunk ***** válasza:

Nem érdemes netről rendelni,sokkal több a kamu cucc,mindig azt veszik ami olcsóbb majd átcimkézik,így mindig változik mi is van benne.

Ismerkedj olyan emberrel akin látszik,hogy keményen benne van és tőle kérdezősködj hogy honnan-kitől mit.

Nyílván itt is benne van,hogy szart kapsz és lehúznak.

2018. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmelet es a gyakorlat sajnos ket kulon dolog.
2018. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!