Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan merjem ki helyesen a...

Hogyan merjem ki helyesen a hús adagot 1 napra?

Figyelt kérdés

Nyersen szoktam 0,5kg 1 napra 3 etkezesre szetosztani.

Vhol 21g ot irnak vhol 25g ot a csirkemellre.


Sutve 490gbol lett 355g.(Sütőben)


Majd megneztem ennek mennyi sutve, 118ra jott ki, viszont mas oldal meg csak 85ot irt feherje tartalomram


Melyiknek lehet akkor hinni?


Mert ha nyersen nezem ugy meg szinten attol fugg melyik oldalra hallgatoo de 100 alaphangon megvan.


(vagy 2 3 hust megettem belole tehat plusz 10g)


2018. febr. 28. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyersen számolsz 100g-ra 20g fehérjét és kész.
2018. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja mit számit hogy 21 vagy 25...
2018. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt ertem szép es jo, de sütve nem biztos h jol kijonnek az ertekek, emiatt kerdeznem, hogy a sutott 85g az hulyeseg es az oldal szarul adja meg?
2018. febr. 28. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem biztos hogy jól? Nyersen van bene valamennyi fehérje, az sütés után is benne lesz. Sütés közben víz távozik azért lesz kisebb a tömege...
2018. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit számít hogy sülten mit ír?

Leméred nyersen és annyi lesz benne sülten is. Ha félig sütöd át akkor több lesz a hús tömege mint ha teljesen átsütnéd. Így az egységnyi tömeghez kevesebb fehérje párosul, de összességében mind 2ben ugyanannyi a fehérje csak a jobban átsültben kevesebb a víz

2018. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, ugyanigy gondoltam, csak oldalakat hasonlitva tok változó jott ki.


Melyik oldalt hasznaljatok az ételek kalória tartalmat illetően?

2018. febr. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!