Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez natural? Csodaszep kep...

Ez natural? Csodaszep kep lent .8honapja edz

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2018. febr. 28. 21:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát 8 hónap alatt ki tudja hogyan edzett szóval én látok rá esélyt hogy ilyen lehessen valakinek a teste ennyi idő alatt
2018. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okee en elhiszem..csak ugy tudtam h akinek szep kerek meg stb h az nem natural
2018. febr. 28. 21:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg csajt latok edzeni..evek ota(intan) es egyiknek sincs ilyen valla meg karja
2018. febr. 28. 21:16
 4/12 palilaci ***** válasza:
100%

A legtobb csaj nemcsak hogy nem tud, de nem is akar normalisan edzeni. Ugye csunyak azok az izmok meg konnyebb gepeken bohockodni kis sullyal.

Az utolso kep kevesbe lett jol belott es nem is effektes annyira mint a masik ketto, tehat azt neveznem relevansnak a fejlodes szempontjabol.

Velemenyem szerint az hozhato 8 honap alatt jo edzestervvel es etrenddel natural modon. Persze arrol a kiindulasi pontrol amirol a holgy kezdett.

2018. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Visszabb vehetnel az arrogans stilusodbol, palilaci.
2018. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

naturál


A nők sokkal könnyebben változnak, mint a férfiak. Ismertem olyat, aki 4 hónap után versenyt nyert, pedig előtte kicsit még kövérke is volt. 1 évre rá VB. Na akkor most képzeld ezt el férfiaknál. Hát, eléggé esélytelen.

2018. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem látok rajta semmi különöset... Ki tudja, honnan kezdte? A kezdet kezdetén is kinézhetett akár hasonlóan is, nem kell direkt gyúrni ahhoz, hogy ne minimális izomzata legyen az embernek, valamivel persze terhelni kell. A szálkásság is simán meglehetett neki alapból.

Most komolyan, mit kéne látni? Azt a kis bicepszet? Edzett rá és van, nem tűnik olyan kiemelkedőnek, vagy én látom rosszul (nem sok infót találtam eddig arról, hogy egy nő mennyi idő alatt mit érhet el)? A hasa pedig nagy részben azért olyan, mert nem fedi zsír.


A lába nem tűnik valami jónak, de ez remélhetőleg majd változik.

2018. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Siman lehet natural. Kemeny edzes, jo kaja. Ez a titka. Nem kell ehhez szteroid.
2018. márc. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb nem lett 8 hónap alatt, inkább csak szálkásabb. Meg edzés utáni képek vannak (gondolom) összehasonlítva sima bikinis nyaralós képpel.
2018. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy naturál. A nőknek nincs annyi tesztójuk, hogy olyan mértékben építsenek izmot, mint a férfiak, pláne nem a felsőtestük ...

Szálkásításról ne is beszéljünk... ahhoz is kell egy kis tesztó

2018. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!