Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy egy konditere...

Lehetséges, hogy egy konditeremben egy éves korlátlan bérlet 8.500 forintba kerül csak? Ahova ti jártok ott mennyibe kerül egy havi meg egy éves bérlet?

Figyelt kérdés

Két várossal odébb a konditeremben úgy hallottam, hogy ennyibe kerül egy éves korlátlan bérlet. lehetséges, hogy csak ennyibe kerül?

Én ezt egy ismerősömtől hallottam, honlapjuk nincsen ott nem tudom megnézni. Tizedike után tudnék járni ha valóban csak ennyibe kerül, el is fogok menni, viszont nem szeretnék beégni, ha sokkal többe kerül én meg csak ennyit viszek.



2018. márc. 3. 19:34
1 2
 11/12 Márker21 ***** válasza:
11.600 a havi korlátlan bérlet, ahová én járok. Budapest.
2018. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy havi lehet a 8500Ft, vagy ha évi akkor esetleg 85000Ft nem 8500. Itt Pécsen a legolcsóbb terembe is amiről tudok 48000Ft az éves bérlet, szóval akármilyen kisvárosról meg tegyük fel szar teremről legyen szó biztos hogy nem 8500Ft az éves bérlet.
2018. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!