Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a termekek bármi bajt...

Ezek a termekek bármi bajt okozhatnak a libidómat illetően, rövid/hosszútávon?

Figyelt kérdés

100 whey protein

Multi pro

Casein zero


Ugye ezek naturalban mint kiegészítők. A folyamatos vitamin bevitel nem gaz, azaz h nem erzekeli ugx a testem hogy cheatelek mint hogy rendes biogyumolcsok zoldsegek sokasagaval vinnem be?


2018. márc. 4. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi bajod van?
2018. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
ne szedj fuvasztó porokat nem fog felállni
2018. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi bajom. El akarom kezdeni ezeknek a szedeset. Megvan a sajatvelemenyem olvastam sokat. Ezt a kerdest csak kivancsisag keppen tettem fel. Hatha írtok olyat amit meg nem tudok.
2018. márc. 4. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat olvastál volna tudnád mik ezek
2018. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A libidót nem,ezt nem is értem hogy merült fel benned,mert se/gghülyének kell lenni egy ilyen gondolathoz,de a két fehérjekészítmény az tej alapú,amik gyulladáskeltő allergének.A másik ellentmondás hogy írod a biozöldségeket így meg úgy,közben meg azzal sem vagy tisztában,hogy a tejszármazékok nem valóak felnőtt emberi testbe.
2018. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom de mindig lehet ujat tanulni. Es a bodybuilderes oldalakon nem biztos h mindent leirnak.
2018. márc. 4. 13:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj gyulladas kelto, a feherhus a vöröshusok a tojas minden tejtermek gyulladaskelto allergenek vannak benne. Ne is egyel semmit mert meg véletlenül begyulladsz tole. Ezt a tul spilazott szart mar unom. De ha neked a kecske eledel a nyero hajrá..
2018. márc. 4. 13:40
 8/10 BlodDrunk ***** válasza:
100%

nyugodtan szedheted,ezek táplálék kiegészítők,szóval olyan mint csirke csak por formájában...


Libidóra meg annyit,hogy ha edzel az csak javulni fog ugyanis a nagy súlyos edzés elősegíti a tesztoszteron termelésedet,szóval csak magasabb lehet,ha túledzed akkor meg fordítva.


olvass inkább még többet a témában mert vannak bajok.


Vitaminok:a tested leszarja hogy miből viszed be azt a vitamint,nem tudja hogy te most gyümölcsöt eszel vagy vitamint packot szedsz.

egyébként meg zöldség és gyümölcsből nem tudsz annyit megenni ami fedezné a normális vitamin ellátást ilyen stressz mellett.

2018. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már olyan mint a csirke?A csirke hús a whey pedig tejből van.Ez a párhuzam legfeljebb a tojásproteinre lenne igaz,mert az egészséges hosszú távon is.
2018. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem àltalànos igazsàg hogy a tejszàrmazék nem jó az embernek. Lehet h valakinek nem, de en pl sokkal inkàbb fogyasztok pl kalcium kazeinàtot mint húst vagy tojàst. A szervezet visszajelzései alapjàn.

2018. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!