Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok fogyókúrás étrendet?

Mondanátok fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 110kg 80ra leszertnek menni.


Endomorph alkat.


Napi 2zsomlet delben es este eszem vagy 2szer is.


Szeretnek egy teljes változást, mert ez igy nem mehet tovább.


2018. márc. 5. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Tipikus szálkásító étrendeket találhatsz sok oldalon, persze millióféleképpen lehet csinálni, ezt legjobb személyre szabottan. A mennyiségeket pedig úgyis magadnak kell belőni.

A 2 zsömlét nem igazán értem, ez kb. semmi infó a táplálkozásodról, max. hogy nem értesz hozzá, ha a lényegről semmit nem írsz.

A hozzávetőleges makrók megvannak? Mert abból kiindulhatsz s összeállathatsz magadnak egy étrendet, te tudod, miket tudsz és akarsz enni, mennyi szénhidráttal érzed magad jól, miből viszed be a fehérjét, ilyesmi.

2018. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit.


Csak ezzel fogsz fogyni, semmi más nem számit. A zsirleadás ennyit jelent : kalóriadeficit.

Azt jelenti egy nap alatt kevesebb energiát adó tápanyagot viszel be mint amennyi energiára szükséged van. Tehát elhasználsz ma 2000 kcal-t, beviszel 1500-at, akkor azzal az 500-al mi van ? :O ->zsirraktár.

Nyilván minden embernek más kalóriaigénye van, ezt nem tudjuk neked megmondani, egyél annyit, hogy heti 0.5-1kg menjen le. Ha nem akar menni pedig alig eszel, akkor kardio, eleinte heti 2, majd 3,4 és igy tovább, akkor emeljük a kardiot ha belassul a fogyási folyamat.

Én ajánlom az időszakos böjtöt mint módszert, de az sem csoda,csak leegyszerűsiti a mindennapokat, az a lényege hogy a nap 24órájában 16 alatt nem eszünk és 8 alatt igen, érdemes 12-20 vagy 14-22 óráig enni.2 étkezésben én kb kétszer jól lakok és még kalóriaminuszban vagyok. Sokszor szálkásitottam már, sikeresen, mindig igy. Persze érdemes olyan ételeket enni amikkel könnyű jól lakni, de igazából bármit ehetsz, 1kcal az 1kcal mindegy hogy csoki vagy csirkemellből van 1kcal.

Makrókra érdemes figyelni, de egy kezdőnek csak az agyára megy, és besokall a sok számolgatástól, én sosem számolom, egyél minden nap valami fehérjedúsat(classic csirkemell) mellé valami köretet, sok zöldség jó, igyál napi 3liter vizet minimum és akkor minden fsza lesz.

2018. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, figyelembe véve a testtömeged, neked mehet hetente nagyobb mennyiségű zsir, a 0.5-1kg-t azért irtam mert izomvesztést el tudjuk kerülni ha lassú a fogyás. Na meg azt is hogy hirtelen visszajöjjön, eleinte mehet le sokkal több, de idővel neked is be fog lassulni és az úgy oké. Ha pedig lementél pl 80kgra, fokozatosan állitsd vissza a kalóriabevitelt, mert yoyo effektus az szr.
2018. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2zsomletnettem delbe meg este munkabol hazafelé menet.


Nos most zabbal inditok+feherjepor illetve kozbe egy multiprot betolok.


Csinalok husos eteleket sok zoldseggel. Próbálok keves szenhidratot bevinni. Kaloriabazison kiszamolom majd.


Van egy shake dutan avagy edzes utan.


Illetve meg egy lassu feherje lefekves elott.

2018. márc. 6. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát jól bevárásoltál sok felesleges vacakkal. Tanulópénz


https://www.youtube.com/watch?v=lozkwiyVefw

2018. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A zab miota felesleges aruld már el?


Rostban gazdag eteleket kell enni es ebbe van.


Feherje por szint ugy mert nem birok annyi húst.


Vitamin meg alapveto dolog barmit is csinalj....

2018. márc. 6. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Felteszel egy kérdést, segítséget kérsz, aki napi 2 zsemlével vegetal.

Aztán leírsz egy teljesen más étrendet, mint aki ért hozzá és kb. elküldöd melegebb éghajlatra azt, aki segíteni próbál.

Vannak gondok fejben..

2018. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dik a lassú fehérje. Tesó én 75 kilósan felhúzok 190et és guggolok 160al. De higgyél akkor az agyonkoxolt plakátos embereknek, meg a biotechnek azt vegyed.Én tudod mit veszek húst,zöldséget, meg köretnek valót.

üdv, a 74%-os válaszok adója

2018. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Xd, 2zsomlet ettem eddig. De most valtoztattam rajta és utana irtam egy rovid etrendet amit kikellene egészíteni.
2018. márc. 8. 14:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Félelmetes vagy a két zsömléddel.
2018. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!