Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gépek nélkül tudnátok ajánlani...

Gépek nélkül tudnátok ajánlani fogyókúrás edzéstervet a menyasszonyomnak?

Figyelt kérdés

Én otthon 2 db egykaros súlyzóval szoktam edzeni, annyira, amennyire nekem elég is! Ezen felül gyógytornázom is ízületi gondok miatt.


Mostanában bevontam őt is a bemelegítéses gyakorlatokba és a gyógytornába, meg 1-2 súlyzós gyakorlatba (tárogatás, lórugás, hasprés, stb), de nem tudom, hogy - mégha kevés súllyal is csinálja - biztos jó-e ez fogyásra.


Olvastam a váltakozó intenzitású (karidó és erősítő) edzésről, de edzéstervet meg csak edzőtermire találtam. Otthon van esély jó fogyókúrás edzéstervre? (Vagy akár biciklizéssel)



#fogyókúra #edzésterv #kardio #váltakozó intenzitású
2017. ápr. 11. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Taplalkozasrol szo sem esett. Az az alapja mindennek. Szoval ?
2017. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik fogyókúrás edzés... az edzés az edzés.

A táplálkozás határozza meg, hogy hízol e vagy fogysz.

2017. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fogyokuras etrenden van. A kerdesre tudna valaszolni valaki?
2017. ápr. 11. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolunk. Ha kalóriadeficitben van fogyni fog. Mindennemű mozgás segíti a folyamatot. Az a gond, hogy alap fogalmakkal zavarban vagy és ezt nem bántásból írom. Remélem az étrend nem valami női magazinos agyrém. A "fogyokúra" szó önmagában erre enged következtetni. Nem valami agyrém koplalás kell, hanem életmódváltás.
2017. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem agyament koplalasrol van szo, hanem dietarol.

Emellett tobb helyen olvastam ezt:

Legjobb zsiregeto modszer a kardio es erosito edzes parositasa.

"Kardio edzés: ciklikusan változó aerob és anaerob edzéstartományokból álljon"


Na ehhez kernek edzestervet otthonra, mert a sulyzos edzes lenne az erosito, de kardiot kit tud itthon csinalni?

2017. ápr. 11. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Akinek pl. van otthon szoba biciklije. Nem kell feltétlen, hogy váltakozzon. Az az intervallum kardió. Jó a sina kardió is vagy az aerob, kinek mi fekszik jobban, ez egyéni preferenciáktól függ. Ezek azért jók mert segít könnyeben deficitbe kerülni, illetve pörgetik az anyagcserét.
2017. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

már mondtam, az edzés az edzés... nincs fogyasztó meg nem fogyasztó edzés... ha ilyet olvasol, azt hívják bullshit-nek...

megfelelő étrend mellett fogysz akkor is ha súlyzós edzel, meg akkor is, ha futsz, de még akkor is ha ping-pong-ozol, vagy sakkozol.

2017. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igaza van a válaszolóknak,a kaján múlik.

de ha ennyire kötöd az ebet a karóhoz,akkor testépítő oldalon nézz ki neki egy 1500 kalória körüli étrendet,azt tartsa be gramm pontosan és minden másnap kocogjon 50 percet,a közbeeső napokon meg a kézi súlyzóddal csináljon 10x15 serleg guggolást.

így lefogy,meg kemény lesz a feneke ha normálisan guggol,nem csak fel le áll a súlyzóval.

2017. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kaja rendben van, akkor csinálhatna HIIT edzéseket. Youtube-on rengeteg videó van, vagy töltsd le az Insanity-t.
2017. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egyetlen tartható diétát itt találod.

https://www.youtube.com/watch?v=yGL17S915Us

Nem vagyok érdekelt a dologban, mielőtt azt hinnéd, csak mivel magam is közelítek 60-hoz, elég nagy rálátásom van a videóban is elhangzó múltbéli dolgokra. És nagyon sok mindent megmagyaráz.

2017. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!