Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Házikészítésű fehérje/protein...

Házikészítésű fehérje/protein turmix?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kondizni. Van már rajtam izom. Rendesen edzek mindenre és pihenö napot is tartok h hagyjam az izmaim regenerálodni.

Viszont a táplálkozásra is oda akarok figyelni. Mivel ez azért nem.megoldható mert nem akarom a fizumat erre költeni(diákmunka..kevés lové) ezért valami olyasmire gondoltam h vannak ezek a fehérjeporok. Na ezeketet elv miatt nem eszem. Meg retek drágák.

Tudtok jó házikészitésü turmixot vagy valamit mondani? Tudom a tojás az tojás marad és a gyümölcs sem változik izommá egy turmixtol viszont igy el tudnám vinni egy üvegbe a kondi utánra h a folyékony tápanyagot az izmok gyorsan feszivják majd otthon rendes kaját ennék.. szoval tudnátok linkeket,recepteket mondani házikészitésü itokákra/turmixokrs vsgy bármire ami segit az izomnövelésben? Nem felfúj i akarom hanem rendes izmot épiteni. Jah a rendes táplálkozásra meg majd figyelek ahogy tudok. Egyenlöre ezt aksrommegoldani. Valami házikészitésü fehérje/protein/tudja a halál milyen bombát.



#izom #izomnövelés #házi fehérje #házi protein
2018. márc. 5. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges kört akarsz bejárni, nem kell gyors felszívódású turmix, sem edzés után rögtön tápanyag, ne vedd be a tápkieg gyártók fszságait. Egyél szilárd kajából eleget, mellé aludj rendesen és nőni fogsz. Felfújt izmoktól pedig ne tarts, mert nem vagy lufi, amit csak úgy fel lehet fújni.

Szerintem nincs értelme ilyen “házi” turmixokat készítgetni, undorító katyvasz lesz az egész, inkább egyél valami finom fehérjedús fogást helyette.

2018. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"vannak ezek a fehérjeporok. Na ezeketet elv miatt nem eszem."

Milyen elv? Nincs semmi baj velük ha az ember tudatosan használja őket.


És olyan sincs, hogy felfújt izom. A fehérje se okoz impotenciát stb. Annyi marhaságot olvasni hallani, ne ülj fel nekik.

Sokan keverik a szteroidokat a fehérjével, akár orvosoktól is hallani ilyen csoda dolgokat, no komment...


A házi turmix vagy ahogy én hívom trutymó :D annyira amúgy nem rossz.


Ha nehezen hízó, rossz evő ektomorf vagy akkor jók a házi kotyvasztások. Zabpehelyliszt, banán, mogyoróvaj, fehérjepor, tej. Ez akárki akármit mond 1000x jobb a jumbo és társainál. Ami ugye szinte tiszta szőlőcukor.

Ha érdekel keress rá youtubon tömegnövelő turmix vagy weight gainer shake re. Megmutatják mit, hogy csinálj.

2018. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felesleges. Az izom nem fogyatékos, ha edzés után nem kap azonnal cuccot, amire éhezik, akkor... vár, amíg hazaérsz. Nem fognak sem elbomlani a szakadt rostok és hangos zokogásba sem kezdenek. Kajálj úgy, mint eddig, csak amiben sok fehérje van, abból többet, vagy mást, de finomat (hogy ne forduljon fel a gyomrod és szívesen edd). Nem kell kondi után azonnalrögtöngyorsan fehérje, de lehetőleg utána ne egy pizza legyen a kajád, mely szintén nem árt, de nem is sokat használ. Hazamész oszt eszel otthon, de lehetőleg ne mákos gubát.


Pl. rakott krumpliba mehet több tojás, kolbász helyett esetleg sonka, desszertnek meg ne egy tábla csokit küldj be, hanem csinálj egy pudingot és törj bele egy kockatúrót is - én kb. heti 4-szer eszek ilyet, nincs ideje kihűlni sem.


Jó dolog az ambíció, de ne a kondi irányítsa az életed, hanem fordítva. F_szom se inna meg nyers tojást.


(Off: Az egyenlőre és egyelőre szavak között nagy különbség van.)

2018. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!