Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak edzések után iszok...

Ha csak edzések után iszok fehérjét az is segít?

Figyelt kérdés

Heti 3 edzéssel. Úgy gondoltam hogy edzés után 25 g-ot(Iso Whey Zero)

96 kg és 188 cm vagyok



2018. febr. 7. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemértelek. Ha pl 180g fehérjét bevittél előtte és úgy iszod meg akkor segít.
2018. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy héten csak 3*25 g fehérjét fogyasztasz, akkor nagyon hamar beteg leszel.
2018. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Fehérje, szénhidrát, zsir

ezek alaptápanyagok, amik előfordulnak egyes élelmiszerekben.

Az,hogy te egy tejsavó koncentrátumot iszol(majdnem csak fehérje) az nem varázslat, annyit tesz hozzá hogy a napi beviteledbe beleszámit. Én alapból elég fehérjét eszek ezért nem iszok, mert mi a francnak.

Ha azt akarod hogy könnyebb legyen, akkor koxolni kell, persze nem ajánlom de amúgy az egyetlen dolog ami segit pihenés,edzés, kaja mellett az a kox. Tápkiegtől ne várj csodát.

2018. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rift ***** válasza:
69%

Segít, mert több fehérje lesz a szervezetedben, amiből építi az izmot a tested.

De önmagában kevés, alap a jó étkezés, és amellé, ha úgy érzed, hogy kell, mehet a fehérje.

2018. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Altalaban eleg feherjet eszek naponta csak gondoltam edzesnapon betolok meg egy ilyet pluszba

2018. febr. 7. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:

"Altalaban eleg feherjet eszek naponta csak gondoltam edzesnapon betolok meg egy ilyet pluszba"

Az izmok az edzést követő 48-72 órában regenerálódnak, növekednek. Ha rendesen edzel, akkor minden nap menjen a szükséges makro mennyiség

2018. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!