Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez pozítiv tesztne...

Szerintetek ez pozítiv tesztnek minősül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ban egy 9 hónapos kisfiúnk mind máig cicizik, de már csak éjszaka. Január 23-án jött meg először szülés óta, nem védekezünk, mert szeretnénk kistesót. A harmadik nap, mikor késett a menstruációm teszteltem (első vizelet) negatív lett. Most 11 napja késik, teszteltem megint (nem első vizelet) és van egy halvány második csíkom. Szerintetek beleélhetem magam vagy inkább csináljak még egy tesztet pár nap múlva? Nagyon aggódom,hogy ha esetleg tényleg van baba,minden rendben legyen vele, 3 hete folyamatosan fáj a mandulám és néha néha megittam egy pohár sört.

2018. márc. 8. 10:56
 1/3 wrspeed80 ***** válasza:
Szerintem a kategória félrement:D
2018. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 3 teljes testes nagy súlyos edzésre, és megfelelő tápanyagbevitelre lesz szükség 😂
2018. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2 nap múlva tesztelj ismét, de szerintem már most gratulálhatunk Nektek :)
2018. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!