Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki kigyúrja magát,...

Ha valaki kigyúrja magát, akkor a nők gyakrabban kezdeményeznek vele viszonyt?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tapasztalt ilyet,hogy míg átlagos kinézete volt nem érdekelte a nőket,de ahogy felszedett jelentősebb izomtömeget elkezdtek rá tapadni a nők?

2018. márc. 14. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ugy mondanam, hogy azota olyan nok is belemennek egyejszakas kalandba, akik egyebkent visszautasitanak minden ilyesmit. Eleve csak a kivancsisag kedveert, es a "trofea" szerzes miatt is. Komoly kapcsolatrol nem tudok beszelni, soha nem erdekelt, es most sem. Majd sok ev mulva.
2018. márc. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlen, ha olyan a személyisége kigyúrva sem lehet kezdeni vele semmit. Amúgy minden szempontból előny.
2018. márc. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
54%
Ha mellette ronda, vagy olyan a személyisége, felőlem aztán lehet bármennyire izmos is, ugyanúgy lekoptatom. Nagyon sok fiú azt hiszi, hogy az izomtól megszépülnek. Megsúgom, nem! :)
2018. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Én mióta edzek sokkal több nő jön oda hozzám.

Ja nem, az azért van, mert a tescoban diákmunkázom és a kasszában ülök.

2018. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Régen rossz, ha a nőnek kell kezdeményeznie...

120kg osan ugyan úgy m8ndig volt csajom, mint most 80kgal...

2018. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak a belső számít meg ilyenek... DE amig egy dagadt állat voltam (+15 kiló) tehát nem csüngő hasú, de tokás, nem sokan voltak kíváncsiak a belső értékekre. Igénytelennek írták le magammal szemben, ez az élő ítélet oedig nem segitett a csajozásban. Most hogy lefogytam, látom, hogy megnéznék, több az érdelődő, sőt neked is több önbizalmad van, szóval ha nem is kell brutális izomtömeg, dr ha esztétikus, látszik hogy törödsz vele tested van, több nőd is lesz.
2018. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, minél esztétikusabbra faragod a tested, annál nagyobb számú nő fog utánad fordulni, de leginkább egyéjszakás kaland lehet a dologból. Például ha szórakozóhelyen vagy és látszik rajtad, hogy keményen edzel, garantált, hogy ha nem akarod, nem fogod egyedül tölteni az éjszakát.
2018. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minden a kommunikáción múlik a nőknél... világ életemben lebeszéltem a bugyit bármilyen csajról dagadtan is...
2018. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze szamit a duma is de ha kover vagy nem jol oltozkodsz,igenytelen vagy raadasul meg csóró is akkor lehet barmilyen szoveged a noket nem fogod erdekelni. Egyik kover srac is azt mondta hogy szoveggel barmilyen nőt felszed. A felesege egy 150 centis 80-90 kilos nő lett :D
2018. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg az ember magahoz hasonlo csajt felszed ahogy azt elobb is irtam.
2018. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!