Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossz ízű fehérjét mivel...

Rossz ízű fehérjét mivel lehet ízesíteni?

Figyelt kérdés

Először vettem scitec vegán fehérjét csokis ízben. Az illata nem volt rossz, de az íze borzalmas. Tudom, hogy van aki banánnal oldja meg ezt a problémát, de nem szeretnék felesleges fruktózt bevinni, így ez nem játszik.

20L


2018. márc. 16. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fahéj szokott segíteni, csak jól össze kell rázni.
2018. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten fehérjével van tapasztalatom, de nagy kávérajongóként egy kupac kávé nekem segítene valamit nem bejövős csokis cuccnál, a kávé és a kakaó jó kombó. Attól függ, mennyire van rossz íze, mert akármit még a kávé sem nyom el.

Ez persze nem akárkinél s akármelyik napszakban működik.

2018. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni mindkettőt!:)

Nem vészesen szörnyű az íze, az első fele lement, de 1,5 deci után már küzdöttem, hogy ne jöjjön vissza. Ha ez elfogy, biztos másikat veszek. Nem szeretném minden alkalommal leerőltetni, mert lehet ezt máshogy is csinálni.

2018. márc. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!