Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a P. H. U....

Mi a véleményetek a P. H. U. L edzés programról?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már? 3 éve edzek kisebb kihagyással. Eddig 4 napos osztott edzéstervet követtem . Szerintetek jó ez a program? Holnap kezdem el.


[link]



2018. márc. 18. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ettől az izom csak P. U. H. U. L.
2018. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 garami válasza:
43%
Igen es ezt mégis mire alapozod? En több mint egy hónapja csinalom a GD Muscle Planet írása alapján es 100 130kg ra ugrott meg a fekve nyomás teljesítményem karom mérete 43 45 cm re ! Kiegészítőknek kreatint glutamint citrullin malatot használok edzes utan 2 adag tejsavo feherje lefekvés elott csakis az universal beef aminos. Szerintem bátran próbáld ki puha ur véleményére meg ne adj !
2018. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen második :)
2018. márc. 18. 20:44
 4/14 garami válasza:

Szívesen! :) Nyilván ez egy úgymond alap program amiket ki lehet egészíteni izolációs gyakorlatokkal (amik egy izmot dolgoztatnak meg konkrétan) de ahogyan a cikkben le van irva az erő gyakorlatokon ne változtass! ;)

Amúgy én sokat látogatom a GD Muscle Planet-et mert remek kis cikkeket dobnak össze és nem olyan rég tértem át a vásárlással is hozzájuk! Nagyon korrektek figyelmesek és bármiben segítenek Neked!

2018. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kifejezetten tetszik.
2018. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2, ez mind szép és jó, 1 hónap alatt + 30kg a fekvenyomáshoz és +2 centi a karodra. Csak ezt mégis ki hiszi el neked?

Inkább gyere le a földre, ne pedig álomvilágban élj..

2018. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 garami válasza:
Szerintem semmit nem kell neked bizonyitsak en leirtam a nyers adatokat papa! De tudod haters always be haters!! ;) en nyugodt szivvel ajanlom a programot barkinek de megbazerintem elotte probald ki mintsem , hogy ilyen 0 magasroptu megnyilvanulasokat teszel! Dehat mit is varhatnek egy gyakorilerdesektol!;) 🤣
2018. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 garami válasza:
Ha pedig szakmazni szeretnel mondjad dobok mail cimet es ha idom enedi valaszolok barmire szivesen!;)
2018. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A tervről még nem irtam semmit, jónak tűnik, de szerintem van nála jobb is.

Amit meg irogatsz, arra meg inkább nem mondanék semmit..

2 centi plusz a karodra 1 hónap alatt, főleg úgy, hogy állitásod szerint nem kezdő vagy.. meg a fekvenyomás.. nem is folytatnám tovább.

Szerintem te sem hiszed el azt amit irsz..

2018. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meg nem tudom miért emelted ki a #2 válaszodban, hogy glutamint, kreatint, 2 külön fajta fehérjét, stbb.. használsz. Ezek nem csodaszerek, nem kell róluk emlitést tenni, hogy mikor szeded, meg mikor nem...

Egy normálisan megtervezett étrend mellett meg feleslegesek.

2018. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!