Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet mégis hogy tudok...

Ilyen testet mégis hogy tudok a leggyorsabban elérni? Nagyon surgos!?

Figyelt kérdés

Szoval ilyen testet hogy lehet elérni? Egyszerű diéta? Nekem ugyanilyen test kellene nyár fele.. Mi a véleményetek? Mit kell tennem hogy ilyen testet "szerezzek"?

Tudom nem nagy cucc de én mindenképp szálkás testre vágyom. Mint ez. Mennyi lehet a testzsírszázaléka a gyereknek? Amugy o az egyik ismerosom es 16 éves mint en.



2018. márc. 19. 22:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem a lényeget :D Itt a kép bocsi: [link]
2018. márc. 19. 22:24
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

A testzsírszázalékot nem tudom megtippelni, de nyilván szálkásítanod kell, ha szálkás akarsz lenni, persze megfelelő edzéssel, hogy minimalizáld az izomvesztést (s ha kezdő vagy, akár izmosodhatsz is egy kicsit).

Hogy hasonló leszel-e ehhez, az persze genetika is, nyilván lesznek különbségek, még ha tökéletesen beállítanád ugyanazt a testzsírszázalékot és izomszázalékot is...


Mivel a kiindulópontodról nincs adat, nem tudhatom, reális-e egyáltalán leszálkásítanod. Ha izomszegényebb vagy, akkor pedig még tömegelned is kell, ami több idő, mint fogyni pár kilót.

2018. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyen a testem. (2 napja csinaltam a kepet) Es hozzateszem hogy eddig tomegeltem ahogy tudtam de mar semmikepp sem szeretnek. Csakis szálkás akarok lenni izommal. Mint a kepen. Full ugy.

[link]

2018. márc. 19. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez így informatívabb, szerintem biztató a helyzet, csak szálkásíts, elég sokat el tudsz érni hónapok alatt is. Hogy hasonlítani fogsz-e az ismerősödre, arról fogalmam sincs, de nem is ez számít, hanem hogy te változz előnyödre.


Többet nem tudok írni, nem értek hozzá, hogy ránézésre melyikőtökön mennyi a zsír és az izom és mit hoz a jövő, talán a tapasztaltabbak majd mondanak valamit.

2018. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen h szantal ram idot:D Ez is sokat segit. Megkonnyebbultem.:)
2018. márc. 19. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 10% vagy az alatt van.

Neked nem ajánlom hogy szálkásíts, mert igazából nincs hova. Ha csak nem akarsz az intenzíven kikötni, inkább hagyjad. Nincs még rajtad "akkora" izomtömeg mint az ismerősödön, viszont nagyjából egyforma a testzsírotok. Csak rajta több az izom. Ha most elkezdesz szálkásítani csak még vékonyabb leszel, ilyen alacsony tzs mellett inkább izom menne le mint zsír.

Amit tehetsz hogy rendesen eszel, és megfelelően edzel. Akár csak fekvőtámaszozással is elérheted, de ehhez idő, rendezett kajálás, és edzés kell.

Hogy edzettél eddig? Miket csináltál?

2018. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor tömegelj tovább.
2018. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahj most megint tömegeljek :( Már probalkoztam tomegelessel de nem bírtam annyi kcalt bevinni amennyit kene.. es inkabb hagytam. Nagyon szeretnek igy kinezni... de akkor mit csinaljak? Nyár fele kene nagyon. De tudom h van olyan is h szalkasitas es tomegnoveles egyszerre.. video is van rola.. de nem ertem... ahj.. sose akartam nagy izomtomeg lenni, így is 195cm vagyok. Vekony izmos szeretnek lenni. Amugy meg 3 napra van sorolva az edzesem. Pl.: Hetfo: mell-bicepsz ,kedd: hát-tricepsz-vall, szerda: labnap.
2018. márc. 20. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Eleve rosszul van beosztva az edzésed. Az első 3 napon kimeríted magad, aztán a többi napon meg semmi(?). Hatásosabb lenne ha lenne heti 3 teljes testes edzésed, minden edzős napot 1 vagy 2 pihenőnap követne. A lényeg a rendszerességen van. A szálkásítás és izomépítés azoknál van, akik vagy túlsúllyal kezdenek edzeni, vagy csak lassan tömegelnek. Aki vékonyan kezdi, az tud úgy izmosodni, hogy alig szed fel zsírt, így szálkás marad.

Attól ne félj hogy nagyon izmos leszel, mert akkor sem megy gyorsan ha nagyon igyekszik az ember. Ezt a szintet elérheted, akár még jobbat is, de ahhoz enned kell hogy legyen miből izmot építeni, és kellő mennyiségűt edzeni. Az osztott edzéstervet meg nem érdemes kezdőként csinálni, mert sokkal jobban fejlődhetsz, ha egyszerre több izomcsoportot dolgoztatsz meg, több ingert kap az izom = megfelelő körülmények között gyorsabban fejlődik.

2018. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahj :( Most jól jönne egy profi testépíző véleménye... eddig nekem az utolsó kommentelo volt a leghihetobb es legegyertelmubb.. egyszeruen csak szeretnek ugy kinezni mint a kepen. Es szerintem latszik h a gyereken szoszerint semmi felesleg nincs. Olyan mintha csak az izomzatai lennnenek, meg egy vekonyka bőr... de jo lenne ha valaki megmondaná a tutit vegre...
2018. márc. 21. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!