Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Annyira megy a rivalizálàs a...

Annyira megy a rivalizálàs a teremben, hogy közben nem is gondolkodnak az emberek?

Figyelt kérdés

Naturalban egy elèg jó formának számítok.

A teremben értelemszerűen vannak nagyobb, erősebb emberek, mint én. Persze ők szteroidoznak...

Valamièrt, talán mert irigyek vagy nem tudom versengenek. Mondják egymás között, h ők nagyobbak, erősebbek, többet nyomnak mindenkinél a teremben. Nèznek mikor nyomom a gyakorlatot. Ha a közelükben vagyok akkor a nagy súlyok használatákor kiabálnak, meg menőznek, h ők a terem királyai.


Egy kicsit sem èrik fel ésszel, h nem vagyunk egy kategóriában. Mèg ha akkora lennék, mint ők, na akkor jólvan versenyeznénk, h ki a nagyobb.

Ennyire buták az emberek?


2018. márc. 22. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire buták az emberek. Legalábbis sok közülük.
2018. márc. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a versenges minden teremben igy megy, a noi termekben is. Nem tudnak mashol ervenyesulni ezert ha meglatnak valakit aki gyengebb naluk rogton lecsapnak arra hogy na o mennyivel jobb. Az mar mellekes hogy o szteroidozik az ot nem erdekli.
2018. márc. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sosem tapasztaltam ilyet. Bar en a sajat edzesemre figyelek. De ha valaki az atlagnal joval nagyobb sulyokkal edz akkor en is odaszegezem a tekintetem.
2018. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig szerintem még jót is tesz egy kis versenyszellem.Segít minden edzésen odatenni magad még akkor is ha csak mások miatt.Jó kis motiváció többit meg magasról le kell sz.rni.
2018. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jellemző a rivalizálás.

Viszont.

Egy kis lepukkant lerobbant teremben edzek, ide az esetek 99.99% ban csak férfiak járnak. Pár hete megjelent két lányka, gugolgattak meg kitörést csináltak.

Na akkor aztán viszont mindenki meg volt vadulva. Mint a kakasok a tyúkudvarban. Ott feszengtek meg pózoltak, szokásoshoz képest +50% súlyokat pakoltak fel :D

2018. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!