Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó protein helyett mit?

Tejsavó protein helyett mit?

Figyelt kérdés

Most kezdeném rendesen a súlyzós edzést, de laktóz érzékeny vagyok. Edzés utáni turmixhoz tojás, marha, vagy tojás proteint ajánlotok?


17/l



#fehérje #protein #laktózérzékeny #szójaprotein #marha protein #tojás protein
2018. márc. 25. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
*az egyik tojás szója akart volna lenni
2018. márc. 25. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tojás szója?Ez olyan lenne mintha a finom kajámba kevernék egy kis kutyasza-rt is.A szója egy gyulladáskeltő allergén,ami nem való emberi testbe.A szemét kaják közül is az egyik legszemetebb kaja.

A marhaprotein az olyan mint a felvágottak között a párizsi.Összefőzik a marha orrát,patáit porcos eladhatatlan részeit aztán porítják.Inna ilyen dzsuvát a fene amikor van sokkal jobb is.

A tojás viszont az egyik legjobb minőségű fehérjeforrás,ezért érdemesebb tojásproteint venned ha mindenképpen inni akarod és lusta vagy edzés után megenni 3-4 főtt tojást.

2018. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem az hogy lusta lennék megenni pár tojást, csak nekem mindenki azt mondogatta hogy áá ezdés után valami turmix kell mert az folyékony, és azt gyorsabban megemészted és úgy hasznosul igazán, és ha csak fehérjedús kaját eszel, az nem annyit ér:/
2018. márc. 26. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudják.A fehérje turmix egy kényelmi dolog csupán.
2018. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tojást vagy marhát vennék, de fehérjeturmix nélkül is tudnál szépen fejlődni szerintem. Itt nem értek egyet azokkal akik azt mondják, hogy a turmix olyan fontos. Mi a célod egyébként?
2018. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, szerintem egyelőre hagyom a tuemix dolgot:)

A célom az lenne, hogy így hirtelen nézzek is ki valahogy mert a laktózérzékenysêgemet sokáig nem tudtam, és rengeteget fogytam. Amúgy is vékony voltam szóval azt izomból fogytam nyilván, és azt az izmomat szeretném visszacsalogatni:) aztán meglátom bejön-e ez a kondi dolog

2018. márc. 28. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Több kcal-t kellene enned a felhasználtnál és 2 gramm szor a testtömegedet állati fehérjéből + keményen edzeni. Gondolom, nőknél kevesebb is elég, bár elvileg a férfiaknál sem kell 2 hanem olyan 1,7-1,8 is elég lenne. Az izom mellé zsír is jönni fog az nem zavarna?
2018. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!