Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19/F. Impact Whey Protein -...

19/F. Impact Whey Protein - Pattanasosodas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kerdesem, hogy nekem soha nem voltak pattanasaim es kb 4 honapja edzem es egyben iszom is napi egy adag impact whey protein etrendkiegeszitot. Kb 2 honapja kijottek rajtam pattanasok, es egyre tobb van, kezdetben a hatamon volt nagyon sok pici, mintha elszaradtak lennenek, de mostmar a fejboromon es a homlokomon is vannak es vorosek. Lehet hogy allergias vagyok a tejsavora? vagy mi lehet a gond?

2017. okt. 23. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

Nekem is ugyan ez volt a sciteces tejsavótól. Kipróbáltam egy másikat(MHN) és attól nem volt. Utána újra visszaálltam a scitecesre és megint pattanás. Azóta hanyagolom a scitecet. Valami adalék, aroma, színezék van benne amit nem tolerálok.

Első lépésként próbálj ki egy másik tejsavót. Pl: protein buzz, gymbeam, MHN

Ha attól is jönnek a pattanások, akkor utána próbálkozz egy nem tejsavó alapú készítménnyel. Pl: növényi fehérje.

2017. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Gondolkodtam rajta, hogy kiprobalok 1 szoja eredetu feherjet. Mellesleg most hogy mondod, regebben kb 1 honapon at ittam 2 naponta 100% wheyt a fitnessterembe es akkor nem voltak pattanasaim..
2017. okt. 23. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a biotech usa-val van a gond.(isowheyzero)

Aztán vettem a gymbeamtől egy True Whey-t és már semmi bajom :D

2017. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!