Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint és a proteint hogyan...

Kreatint és a proteint hogyan keverjem?

Figyelt kérdés

Fél éve edzek és most akarok elkezdeni inni kreatint és proteint, mert hallottam hogy a kreatin mellé ajanlatos proteint is inni. Laktoz erzekeny vagyok ezert BEEF proteint vettem. Hogyan keverjem? Egy shakerbe tegyem mind kettőt? Vagy elobb egyiket aztan a másikat igyam?

Naponta 2x proteint es 2x kreatint innom. Proteint edzés után és lefekvés előtt. Kreaint edzés előtt és után. A konkrét kérdés hogy a két edzés utanit hogyan oldjam meg?



2018. márc. 25. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne fehérjét innod? Semmi értelme. Ha megvan a kajából a fehérje azon felül a fehérje por semmi pluszt nem fog neked adni. Amúgy ha mégis sok a pénzed és drágát akarsz kakilni akkor vedd meg a fehérjét és úgy kevered ahogy akarod..
2018. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miert lenne sok pénzem és miert is kellene drágát kakilni?

Egy normális kérdést tettem fel és csak egy normális választ vártam.

Koleszos vagyok, és a helyes táplálkozás havi szinten többe jön ki mint a fehérje por alapban. És időm sincs folyton kajat készíteni. Persze eszek en tojást, csirke es pujka hust, halat stb., de nem érek el mindig ilyet készíteni.

2018. márc. 25. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól még semmi köze a kreatinhoz a fehérjének. Nem kell együtt bevinni.
2018. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerintem ezt elsőre is lehetett volna igy.

Megvárom lehet valakinek más véleménye van.

2018. márc. 25. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Kreatint mind1, hogy mikor szeded. Az jó, ha kettéosztod. Én a helyedben reggel és este innám. Pl. reggel 8 és este 8.

Az viszont fura, hogy nálad a fehérjepor olcsóbb, mint a kaja. Valamit elszámolsz

2018. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A honap 30 napjan keresztül, hogy minden nap bevigyek 50-80 gram fehérjét az sok.

Kh naponta 1000 FT-be kerulne MINIMUM. (Hal,tojás, csirke és pulya mell). Es hangsulyozom ugy, hogy meglegyen a napi 50-80 gram bevitt fehérje.

2018. márc. 26. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Napi ezer forint kajára sok? Azt hittem 150g körül akarsz bevinni..de 30 dkg csirkelellben van kb 60 g az meg párszáz forint. +ott van a babkonzerv abban is sok van és olcsó...szerintem hanyagold a port. A kreatin viszont tényleg hasznos
2018. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
30x1000 FT 30 000....a por amit vettem az 16 000 FT...kettot birok venni 30 000ert...es az eleg kb kettő és fél honapra.
2018. márc. 26. 12:05
 9/10 A kérdező kommentje:
De ne értsd felre. Én a por mellett továbbra is enni fogok proteinban gazdag kajákat, a por csak kiegészítőnek, uzsonnának, utánpótlásnak szolgál. És gyorsabban is felszivodik. Időm sem engedi, hogy minden nap süssék vagy főzzek.
2018. márc. 26. 12:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kiszámolod mégis csak drágábbra jön ki ha a kaját megveszed és mellé még ezt a drága port is. A gyorsabb felszívódás meg nem jelent semmit csak marketing népbutitás. De ha nincs időd főzni sütni akkor tényleg hasznos. De őszintén nézz magadba és gondold végig. Nincs naponta 15 perced sütni egy adag csirkét? Mert előkészítéssel együtt se telik többe.
2018. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!