Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás és felhúzás nélkül...

Guggolás és felhúzás nélkül is lehet naturálban elérni jó izomtömeget és szép formát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírja a hátam, elkezd fájni a derekam, mind a guggolástól, mint a felhúzástól.Tudom, hogy mindkettő nagyon fontos és imádnám is csinálni, de ha nem tudom akkor nem tudom.Mivel lehetne helyettesíteni ezt a kettő gyakorlatot?

2018. márc. 27. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne helyettesiteni?

Inkább próbáld meg helyesen kivitelezni, több ezer videó van róla, javits a hajlékonyságodon, mobilitásodon és jól melegits be előtte. Ha mindent jól csinálsz, akkor elvileg nem kéne fájnia a hátadnak.

Ha pedig igy is fáj akkor valószinűleg a hátadat kell rendbe rakni.

2018. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez kamu. Ha nincs semmilyen testi problemad, akkor nem fajhat, max lusta vagy csinalni es rossz a technikad.

Elvileg lehet, de en meg nem lattam. Bar igazabol mindegy, mert naturalban amugy sem lesz komoly tomeg a labadon.

2018. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gerincferdülést diagnoztizáltak gyerekkoromban, jártam úszni és gyógytesire de nem sokat segített, illetve sajnos az élet úgy hozta, hogy fizikai munkám van, alapból is fáj a derekam, így nem a technikával van a baj
2018. márc. 27. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd gépekkel
2018. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ellened szól amit mondani akarok kérdező ezt előre leszögezném!


De komolyan észrevettétek már, hogy nincs nap, hogy valaki ne magyarázkodna itt, hogy miért nem akar guggolni, felhúzni, nagy súlyos gyakorlatokat csinálni mert neki ez fáj, az rossz, orvos eltiltotta stb.


Én vagyok ennyire ritka egészséges és örülnöm kéne és ez normális, vagy büdös a meló, csak azt bevallani ciki és ezért megy a kifogás keresés?

2018. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
>>>>>>>Core training<<<<<<
2018. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felhúzást helyettesítheted rack pullal, az testépítes szempontjából hatékonyabb gyakorlat.


Amúgy meg ne akard megspórolni a munkàt.

2018. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!