Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sporthoz (torna, uszas)...

Sporthoz (torna, uszas) melyik rain taplalekkiegeszito termeket ajanljatok?

Figyelt kérdés

Egyaltalan ajanljatok barmelyiket is? Gondoltam kiprobalom hatha hasznal, de elotte azert rakerdezek itt is.

Illetve melyik ajanlatos inkabb sporthoz, a piros szinu “soul” vagy a sarga szinu “bend” izuletvedos cucc? Valamiert a csavo aki ezzel foglalkozik a pirosat mondta, de epp nem volt kaphato a sarga mivel meg most is ujdonsag, es enm tudom csak nem az volt hogy mindenaron vagyek valamit, ugye vegig az agykapacitas emeleset stb emelte ki a pirosnal, a neve is “soul”. Szerintetek?



2018. márc. 29. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges :)
2018. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költsél táplélékkiegészítőkre csak azért, hogy "legyen". Ha lenne valami specifikus célod, pl. a családodban jellemző volt a csonritkulás, ezért szedsz D-vitamint preventív jelleggel stb. Ennek így van értelme, de amúgy elég nagy pénzkidobás tud lenne, ha csak úgy veszed ezeket, abban bízva hogy attól majd valamiért jobb lesz, más is szedi stb.
2018. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha konkrétan nem fájnak az ízületeid, akkor sportoláshoz valóban a SOUL a tökéletes. Az edzés során elégetett vitaminokat, aminosavakat stb-t kell visszapótolnod. A Soul segít abban is, hogy az izmaid gyorsabban regenerálódjanak, a szervezetedben lévő gyulladásokat megszüntesse... Tehát annak ellenére, hogy nagyon sok betegnek segített, tökéletesen működik egészséges embereknél is. Aki nekem azt mondja, hogy ő egészséges, nincs szüksége semmire, attól azt szoktam kérdezni, hogy ezt az állapotot szeretné megőrizni, vagy megvárja, amíg beteg lesz és az egészséges állapotot szeretné majd visszahozni? A SOUL mindkettőben segíthet!
2018. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!