Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feszesítés otthon?

Kakaos.pampuska kérdése:

Feszesítés otthon?

Figyelt kérdés

Nyárra kicsit feszesíteni szeretnék magamon.

2 éve durván lefogytam, 68 kg-ról 45-re. Most olyan 48-49 lehetek és 153 cm. Nem agyongyúrni akarok magamon, csak formásabb lenni, feszesebb, mert a fogyás után kicsit narancsbőrös lett a fenekem.

Konditerembe nincs lehetőségem járni, de ha ajánlotok cuccokat otthonra, azt betudom szerezni :) 21/L



2018. márc. 27. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A te esetedben válik nyilvánvalóvá,hogy egy drasztikus fogyás milyen eredményekkel jár,ha azt nem ésszel csináljuk.


Első és legfontosabb minden zumba,aerobik,biciklizés,futás és egyéb eszetlenséget messze kerülni kell.Ezek gyilkolják az izmot,ami neked így is alig van.


Az izom fejlesztéshez a leghatékonyabb súlyzóedzés és pont.Befektetett munka/Eredmény itt a legjobb arányú.

Elsőnek én beszereznék két db fejenként 15 kg-os súlyzót.Már ezzel a kettővel az egész testedet le tudod edzeni. Plusz ehhez vennék még gumikötelet a rotátor köpeny edzéshez.

Többre nem nagyon van még szükséged később jöhet ez a húzodzkodó rúd és egy hosszabb súlyzórúd.


Én egy felsőtest/alsótest edzésben gondolkodnék.

Ilyen felosztásban.

Felsőtest Alsótest Pihenés Felsőtest Alsótest Pihenés Pihenés


Ha megvan az edzésterv ,akkor még a kajádat kell rendbe tenni.Meglegyen a megfelelő mennyiség kariában és a makrók is legyenek rendben.Olyan 1,5-2g kg fehérje a minimum.


Ha még érdekel kifejtem részletesebben.

2018. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Igen, érdekelne, írj rám priviben :)
2018. márc. 27. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, ahogy az első mondta!

A súlyzós edzés a legjobb amit tehetsz a testedért.

És egy nő naturálban soha nem lesz brutál izmos, de jó kajával és jó edzéstervvel sokat ki lehet hozni.

Itt is találsz étrendet, edzéstervet:

[link]

2018. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És legyél türelmes!

Bár nekem soha nem volt súlyproblémám, de fogyni egyszerűbb és gyorsabb, mint izmot pakolni, hacsak nincs valami csoda genetikád.

2018. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) még olyan kérdésem lenne, hogy tömegnövelő étrendet nézzek, vagy diétázósat?
2018. márc. 27. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh, tömegnövelőt, hogy legyen tápanyag az izomépítéshez, de óvatosan a szénhidráttal ha hízásra hajlamos vagy.

[link]

2018. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!