Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 192 cm vagyok, akkor nekem...

Ha 192 cm vagyok, akkor nekem mi lenne az ideális tömeg, amin már látszik is, hogy járok edzeni egy ideje?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta az edzőm, hogy még 90kilósan is "karcsú" leszek.:D
2018. márc. 31. 19:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Van itt ilyen magas testépítő?
2018. márc. 31. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, a "magasság mínusz 110" az még ilyen iskolásgyerek-alkat. A "magasság mínusz 100" az már lehet a strandon izmos-vállas vagy épp erősen úszógumis, de mindkettő csak annyira, hogy tavaszi, téli ruhában meg se látszik. De nyárra az már nem rossz, szerintem ezt tűzd ki célnak. Túlzásba pedig nem kell esni, a kétajtós szekrények már nem annyira jönnek be mindenkinek, mint ahogy ők azt elképzelik.
2018. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ket ajtos szekrenyek nem masoknak, hanem maguknak akarnak tetszeni (esetleg testkepzavar, de lehet csak az az alma hogy egy oriasi testepito legyen es kesz, ezert kuzd ezert edz ez a celja)
2018. ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!