Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 190 cm-hez, mennyi az ideális...

190 cm-hez, mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

17/F

189-190 vagyok, es 69,9 kg (vegyük 70-nek). Rengeteget eszem, de nem nő a tömegem, ilyen a genetika... Nem vagyok elkeseredve vagy egyebek, csak kivagyiságból kérdezem :) tudom h ez nagyon kevés... De kb mennyi az ideális?

Köszönöm előre is :)



2016. febr. 8. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

80-100 között gondolnám ideálisnak, testalkattól, izomzattól függően.

A 70 tényleg elég kevés. De majd biztosan te is fogsz hízni. Gondolom, sokat is nőttél, nyúltál az elmúlt években és a súlyod nem gyarapodik olyan ütemben. De majd jönnek a kilók is. Sok nyurga srácot ismerek, akik húszon, harmincas éveikre jól megemberesedtek :)

2016. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az a rengeteg? Írd le az étrended/miket eszel.
2016. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha ilyen magas lennék, 90-100kg körül lőném be magam szerintem, nyilván izmosan és nem túl zsírosan.
2016. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Apa kb. ilyen magassággal katonaként 85-90 kilós volt.
2016. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andi80018 ***** válasza:
Igen, elég vékony vagy, de ez még a "gyerek" formád, ennél kb 10 év múlva több leszel. Sport nélkül kb 85-90 kg-nak kéne lenni. Jó lenne viszont, ha pakolnál majd egy kis izmot magadra, mert a magas vékony embereknél begörnyed a hát, mert nincs ami tartsa egyszerűen a vázat és fájhat is a hátad. Meg hát sokkal jobban néz ki valaki, ha a súlyánál van.
2016. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

70-100 kg, ízléstől is függően. Van, aki szeret vékony lenni és nem akar izmokat. Nos, Te nem ilyen vagy s ezt meg is értem, az izmosabb, erősebb ember jobban néz ki és azért más haszna is van a dolognak.

De nincs olyan, hogy "ideális". Ha 10, ha 20, ha 30 kilót szedsz fel izomban, az mind okés. Fölötte már bejön a koksz és az tuti nem ideális.

Még a testzsírszázaléknál sincs fix érték, ami ideális. Nyilván ne legyél hájas s azért alsó határ is van, de van, aki szeret szálkás lenni nonstop, s van, akit ez nem érdekel, sőt, utálná, ha kifejezetten eres lenne a karja, mert azt rondának tartja.


Engem is érdekelne, mennyit eszel. Makrók?

2016. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki eres az nem feltétlen szálkás.
2016. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Persze, de a nagyon szálkás már eres. Úgyhogy aki nem akar eres lenni s alapból nem az, annak azért kell némi plusz zsír, gondolom. Persze ez bonyolult téma, nem is akarok belemenni, csak az emberek más ízlésére igyekeztem kihegyezni a dolgot... Ami miatt nincs ideális súly.
2016. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ideális, mert 100 kg lehetsz izmosan, és dagadtan is. Egy normál formában 100 kg körül lennél. Olyan nincs hogy genetikailag nem tudsz nőni, kiszámolt étrend, neked: 140 gramm fehérje, 70 gramm zsír, ch indulhat 300 grammról, ha kevés 350-re emeled, és így tovább, egyszer jönni fog a tömeg.
2016. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viszonylah alacsony testzsírral 90kg körül.
2016. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!