Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha lány létemre 34 a testizmom...

Ha lány létemre 34 a testizmom, és mellé 20 a testzsírszázalékom, az jónak számít?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 16,9 a BMI-m.
2018. ápr. 3. 22:17
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:

21 leszek.

Olyan 26% a zsírom

az izmom 36

Szerintem ez majdnem kevés, én mindkettőből szeretnék még felszedni.

2018. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán,mert ilyen szintű soványság mellett a testzsír százalék a korodhoz képest az egészséges tűréshatár teteje.Attól még az egészséges szint,de a BMI-d nagyon alacsony.Ebből meg az jön le,hogy nem sportolsz nulla lehet az izomzatod ami a formákat adja és az alakod is közelebb van a ropihoz,mint a formás sportoshoz,mert kb 170/49 kilóval jön ki ilyen adat.Izomzatban kellene fejlődnöd ha a céljaid között szerepel a formás alak.
2018. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az izomzatod szerintem fejleszthetenéd magad.A netfit táblázat szerint az egészséges zónában vagy, bár a 16,9-es BMI alacsony. Ez persze nem biztos hogy teljesen helyes mérés, ha valaki pl. túl izmos akkor a BMI szerint túlsúlyos, több ilyen gyerekről is hallottam. De mindenesetre ha szép külsőt szeretnél sportolj valamit amitől nőhet az izomtömeged. Ne a futást válaszd sportnak, vagy ha igen akkor mellette keress valami olyat ami megdolgoztatja a felsőtestedet is. Sok lánynál előfordul hogy lábra edz és a felsőtestét elhanyagolja, úgyhogy ha szeretnél izmot felszedni, mindenképpen felsőtedtre is gondolj.
2018. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23:05ös: én sportolok a legtöbbet az osztályban a lányok közül, csak egyszerűen bármilyen súlyt nagyon nehezen szedek fel, ilyen az ablakom.
2018. ápr. 4. 13:03
 5/6 A kérdező kommentje:
*vagyis az alakom
2018. ápr. 4. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy ilyen az alakod. Kalóriatöbbletben kell lenned,anélkül nem jön fel izom.
2018. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!