Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sikerülne szerintetek? (minden...

Sikerülne szerintetek? (minden lent)

Figyelt kérdés
A suliban nagyon alábecsülnek mert én vagyok a csúnya lány 175 cm 65 kg - al és elhataroztam, hogy nyáron csinálok magamnak valami jó alakot. Eljárok futni, Rubint Rékas edzéseket csinálok. De annyira az olyan korban vagyok higy nem tudom eldonteni, hogy a lányos csajszi vagyok vagy a sportos és nem tudom jó ötlet e meg hát a családom se nagyon hiszi el hogy én nekem kockás hasam lesz. Szóval segitsetek, hogy ha a sportot valasztam mivel tudnák én legalább lapos hasat
2018. ápr. 4. 19:28
 1/2 BlodDrunk ***** válasza:

Rubint rékás edzéssel túl sokra nem fogsz menni,ha diétázol fogyni jó,de izmos nem leszel attól,ahoz kemény súlyzós edzés kell,hogy jó,formás alakod legyen,illetve kell normális étrend is.


Az meg,hogy nyár alatt jól fogsz kinézni,felejtsd el,évek munkája mire valaki jól fog kinézni.

2018. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csenguu válasza:
A futás a legjobb kardio, szerintem jól teszed ha futsz. Ha nem tomod magad édességgel, és tényleg kitartó vagy, biztos sikerül. Azt javaslom először rövidebb tavokkal kezdd.
2018. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!