Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van 300 max 400ezrem összetett...

Varlamov kérdése:

Van 300 max 400ezrem összetett kondigépre és egy fekvenyomóra. Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Egykezes súlyzó ha még marad rá zseton.

2018. ápr. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Inkább erőkeretet vegyél, rudat meg súlyokat. Szerintem amúgy még a fekvenyomás sem szükséges, de vehetsz egy padot is, ha kell. Árban a súly lesz a húzós.
2018. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jofogason keresgelj.

Legyen egy erokeret, ahhoz egy villa nelkuli fekpad, tarcsak, egykezes rud es ketkezes rud, de nem fix, hogy a tarcsak, amiket megveszel, mehessenek ra. Ne felj a 30 mm-es rudaktol, birjak. En olyan edzek evek ota, es huztam mar fel vele 200 kg folott is.

2018. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen izom csoportokat tudsz vele megmozgatni?
2018. ápr. 5. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindent.Erokeret a legjobb otthoni hasznalatra,az ilyen osszetett multi hulyesegeket mellozd.Kell egy guggolo keret meg egy fekvenyomo pad,ezt ötvözi az erokeret + nem marad rajtad a suly a biztonsagi tartok miatt.Nagyon jo cucc!
2018. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írnátok egy komplettebb erőkeretet? Elég sok fajta van és elég sok féle árba. Linket is kérek :) Köszi!
2018. ápr. 11. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehogy újonnan vagyél akármilyen kondigépet!

Kicsivel többmint 100 ezer forintból komplett otthoni termet lehet összehozni.

Nézz fel jófogásra onnna szerezd be a súlyokat padokat esetleg ha pedig nem találsz magadnak megfeleőt keress fel egy lakatost.

2018. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez egy pad, aztán nyomhatod.(nem az én hirdetésem)

2018. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!