Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt NinjaTyler testépít...

Mi történt NinjaTyler testépítő Youtube videóssal?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja semmi videó,eltűnt minden előjel nélkül

2018. ápr. 14. 18:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Biztos kiment a beachre :D
2018. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Dubstep91 válasza:
az engem is érdekelne,nagy követője vagyok.Hónapokig követtem mire elkezdtem edzeni,van sok jó tipp videója powerliftingre ami hasznos és nagyon jó,fejlődök csak már hiányolom az újabb videóit..Ha jól van és szabad akkor biztos edz valahol,nem nézne igy ki ha valaha is abbahagyta volna huzamosabb ideig.
2018. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Remélem nincs semmi baja..De tényleg nem szokott így eltűnni,minden héten volt legalább 1 videója,most meg 3 hónapja lassan semmi hír..
2018. ápr. 14. 21:09
 4/43 Dubstep91 válasza:
testvére is ilyen,pár videó és eltünik akár 3 hónapra is..De ő csak mutogatja izmait,árulja videóit,semmi videó ahol edzene
2018. ápr. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Van testvére?

Tyler nem szokott eltűnni hónapokra.2 hét volt legfeljebb,hogy nem volt videó.Az utóbbi időben hetente volt 2 is

2018. ápr. 16. 15:54
 6/43 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ide kapcsolódik.

De szerintem nem orosz hanem svájci lakos.

Vannak erről teóriák.

Ti mit gondoltok ?

2018. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Szerintem igaz a teória.Voltak képek a svájci csávóról és ugyan úgy ott volt valami heg(talán keloid) a hátám,mint Tylernek.

Az a leleplezővideó meg van még?Én nem találom sehol

2018. ápr. 16. 21:30
 8/43 Dubstep91 válasza:
TheStreetFlexer (alexander dunant) a testvére aki videókat árul..még a poló márka is stimmel amiket tyler visel a videókban :D meg ugyanúgy a svájci olaszosabb stilusuk.van egy testépitő Fórum ahol tyler Leggendaryo muscle néven irkált meg videókat posztolt magáról még maszk nélkül..ott bukott le,irt mindenről mellkas sérülés stb ami volt neki.meg hogy francia rúddal szeret csaló bicepszezni stb.. meg a test ugyanaz.hiába múlt el az az idő 2006 óta.már akkor óriás volt
2018. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Dubstep91 válasza:
Svájcban van egy jellegzetes dugaszoló aljzat csatlakozó ami csak náluk van.több videóban is látszik,igy bizony svájc
2018. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Dubstep91 válasza:
pár régi maszk nélküli videóban bolgár nyelven számol 3 2 1 ..de a háttérben viszont Franciául beszélnek..az meg Svájc egyik végére jellemző.Tippelnem kellene akkor valahol Lausanne környékére raknám a lakhelyét.Születési helyét meg Bulgáriára
2018. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!