Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt NinjaTyler testépít...

Mi történt NinjaTyler testépítő Youtube videóssal?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja semmi videó,eltűnt minden előjel nélkül

2018. ápr. 14. 18:22
1 2 3 4 5
 11/43 Dubstep91 válasza:
Ami szintén összeköti testvérével,hogy tyler is pár éve árult videókat ugyanazon a selfy nevű oldalon..ezzel utánna leállt de van csatorna ahol megtalálható pár ilyen :D ( https://www.youtube.com/channel/UC6Rum2vPOSMl6eeB3PHoTTg/vid.. )
2018. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Az már az első videója alapján leszűrtem hogy nem orosz...

De vajon mi lehet a foglalkozása ?

2018. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Dubstep91 válasza:
nem normális munka az biztos :D ilyen testet 2 3 műszak mellett sem lehetne fenttartani.Bele sem merek gondolni mennyibe lehet neki a kox meg a havi kaja..rákot meg ilyen max fehérjedús kajákat eszik kitudja mennyit.Szerintem a bérgyilkos vagy behajtó foglalkozás a neki való.megcsinál egy küldetést kap sok pénzt majd videózik edz pihen és igy tovább
2018. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 Dubstep91 válasza:
ez a leggendario nevű felhasználó Tyler : [link] lehet olvasgatni miket posztolt meg irt magáról régen
2018. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Igaz lehet az az elmélet,hogy azért hord maszkot,mert egy bűnöző és nehogy megtalálják?Ami azt illeti,rohadt sok pénze van.Nagy háza van,saját edzőterme,kardió szoba,Haägen dazs jégkrémmel eteti a kutyáját.

Amúgy szerintem valami történt vele.Vagy börtönbe került vagy kórházba vagy az alvilág elkapta

2018. ápr. 17. 14:23
 16/43 Dubstep91 válasza:
kitudja.Van régi videója out of jail néven.Volt már bezárva ha igaz.de bármiért lebirják kox kereskedés stb,fegyverekért mondjuk nem mert Svájcban elvileg legálisabb
2018. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Dubstep91 válasza:
maszk kitudja miért.megtalálható pár kép maszk nélkül de nem sok,meg régi.Videó árulásnak indult a csatornája főként a meleg nézőket megcélozva,ez is lehet a maszk oka,meg a bünözés.Azért jól felépitett egy szinvonalat maga köré grat neki
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy volt börtönben?Az out of jailt nem csak poénból írta?
2018. ápr. 17. 17:17
 19/43 anonim ***** válasza:

Szerintem csak örökölt valami vagyont.

Vagy kox/drog díler és mellette g4play de ez kevésbé valószínű.

Ha megnézitek a világ különleges erőit akkor sehol nincs ekkora izomtömeg mert nem tudnak olyan gyorsak lenni mint egy 80kg-os ember.

99% hogy svájci a régi bejegyzásei alapján és ott aki "ehte" svájci annak van csak lakása mert nagyon drága.Meg úgy alapjában véve a svájciak nagyon gazdagok.

Szerintem svájcon belül az olasz oldalhoz lakik közelebb.De ezt nem mondom meg biztosra mert kint össze vissza keverednek a nyelvek (switzerdütsch).

Ha tudnám hol lakik nagyjából pontosan elmennék hozzá mivel szüleim kint élnek sűrűn látogatom őket :D

2018. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Dubstep91 válasza:
nemtudom miért viccelne :D https://www.youtube.com/watch?v=8AfajusoGLY
2018. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!