Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hülyeség, ha folyton jegyzetel...

Hülyeség, ha folyton jegyzetelem, hogy egy edzéskor mekkora súllyal, mekkora ismétlészámot végzek, majd azt próbálom felülmúlni minden alkalommal?

Figyelt kérdés
Eddig bejött, viszont mostanában elkezdtem kicsit unni az edzéseket, monotonná vált és úgy vagyok vele, hogy csak legyek túl rajta. Ti milyen módszerrel követitek nyomon a fejlődéseteket, illetve hogyan dobjátok fel az unalmassá vált edzéseket?
2018. ápr. 16. 17:38
 1/2 Lazy Lover ***** válasza:
Hülyesèg! én minden edzèst alig várok :-) talán szerezz edzőtársat
2018. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség? Én mindenféle dolgot szeretek dokumentálni, a ház energiafogyasztásától az általad említett dolgokig. Motivál kicsit, hogy tudom, mennyi ment múltkor s megpróbálom felülmúlni... Elég lusta fajta vagyok s kell minden kis plusz :) Aztán persze sokszor nem sikerül, nem gond, de megadom magamnak az esélyt.

Plusz ez is színesíti az edzést, eggyel több dolog, amire gondolhatok, magvas gondolatokra úgyse marad az agyamból ilyenkor.

2018. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!