Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futópad szalag elcsúszása?

Futópad szalag elcsúszása?

Figyelt kérdés

Van egy futópadom, az imbuszkulccsal teljesen meghúztam mind a két oldalon a csavart.

A szalag teljesen feszül, amikor kézzel próbálnám állítani lehetetlen szinte hamarabb borul fel a gép mint, hogy a szalag odébb csússzon már millimétert.


Viszont ha ha 2-3 lépést tesz rajta az ember fokozatosan elcsúszik nagyjából 30 lépés után az oldal kerékhez / hengerhez gyűrődik. (A gép sajnos teljesen noname semmi gyártó nincs feltüntetve rajta így nem tudtam semmit találni róla)


Nem automata a gép / szalag, tehát olyan gyorsan megy a szalag amilyen gyorsan lépkedek / futok rajta.


Esetleg létezik, hogy mást is kell csinálni a két csavar meghúzásán kívül? Kikophatott valami és cserélni kellene?



2018. ápr. 21. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyik oldalon jobban húzod a csavart, nem húzza arrafelé a szalagot? Szalagcsiszolón is így kell állítani, addig állítgatod amíg középre nem áll.
2018. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terembe akkor van ilyen problema ha nem a gyari szalagot teszik fel a gepre hanem utangyartottat.
2018. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem az elsőt probáltam de nem jött be mindig balra csúszik. Úgy tudom gyári a szőnywg.
2018. ápr. 23. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!