Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy helyben futás segít valamit?

Egy helyben futás segít valamit?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem kondibérletre és a városban sem szeretnék szaladgálni, mivel amúgy is szívbeteg vagyok de szeretnék egy kicsit sportolgatni, hogy kisebb legyen a hasam. Ha egy-helyben futok a szobában úgy mint Testnevelés órán (nem tudom nektek volt-e ilyen gyakorlat) az segít valamit vagy kár csinálnom? Köszi!!!

2018. ápr. 22. 20:12
 1/3 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Minden mozgás hasznos,de fogyni attól fogsz ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyire szükséged lenne.

Szóval ha fogyni akarsz a kajában keresd a megoldást,nem kötelező sportolni,főleg ha szívbeteg vagy dokit kérdezd meg elötte azért.


De normális kajával,még ha ülsz egész nap is akkor is tudsz fogyni.

2018. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól összefoglalta. Diéta az első.
2018. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fontos az étrend, de aki nem tud keveset enni akkor sem, ha nem moccan, mert éhezik úgy s aludni sem tud jól (de ha lelkileg nem bírja, az is valós probléma), annak esélyes, hogy a mozgáson áll vagy bukik a fogyás, de másnak is besegít.

Nekem mozgás nélkül esélyem se lenne észrevehető tempójú fogyásra, ez van. S az én kalóriaigényem még nem is olyan parányi, mint egyeseknek...


Kérdező, kalóriát nyilván éget s valami terhelést ad a testnek, úgyhogy bizonyos haszna biztosan van.

Persze mozoghatsz mást is otthon, vannak különféle tornák s egyéb mozgásformák.

2018. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!