Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nagyon gáz? :c

Ez nagyon gáz? :c

Figyelt kérdés
14éves vagyok,fekvenyomás 65kilóval megy 5x5,de a guggolás csak 60al. Tudom ez nagyon aránytalan,de az én koromban még elnézhető? Innentől fogva már soha nem skippelem a lábazást.
2018. ápr. 25. 20:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát utolsó te se éred el a 50es iq-t ahogy látom:D minden hülyeséget összehordtál,csak olyan nem írtál aminek köze lenne a kérdéshez. Amúgy milyen tapasztalkra nem hallgatszról beszélsz te itt? Összevissza beszélsz. Ráadásul attól hogy arnoldék nyomták a koxt,mi köze van hozzá hogy nem sérül meg az izületük vagy akármilyük?
2018. ápr. 27. 19:32
 12/12 anonim ***** válasza:

azt arra írtam hogy ők mért tudtak fejlődni, van egy bizonyos szint amúgy ami után már nem tudsz fejlődni csak ha koxolsz

nem egy ember kérdezi tőllem is hogy mit hogy kéne csinálni, mert rengeteget olvasok a témába, meg rengeteg segítséget kaptam én is kezdőként, egy olyan ember segített a legelején aki rengeteg versenyre járt régebben, meg ha bárki hasznos dolgot mondott nekem nem kezdtem el nyafogni, pl hogy fiatalon ne dolgozzak nagy súllyal mert sérülés lesz a vége, meg hogy inkább a gyakorlat szépségéte ügyeljek mint a saját egómra...

meg tényleg rengeteget olvasok a témába és haverokkal is egésznap ezt beszéljük, edzés tervek és egyéb hasznos dolgok...

persze 1000% hogy vannak itt nállam komolyabbak is, viszont aki már elért egy szintet, az mind ugy van vele hogy a gyerekének nem hagyná hogy korán kezdje, ha már gyerek korba kinyirja a csuklóját és a hátát ott annyi... egész életébe minden nehézséget fog okozni, van olyan ismerősöm hogy bandázs nélkül súlyt se tud megfogni

mondhatsz akármit, szidni lehet akárhogy, te kértél véleményt, én azon vagyok hogy edzened se lenne még szabad ebbe a korba, nem az hogy még azon gondolkozni hogy hogyan tudnád magad eröltetni

2018. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!