Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi cucc lehet egy ilyen...

Mennyi cucc lehet egy ilyen formában?

Figyelt kérdés
Vagy natúrban is hozható ilyen tömeg? [link]

2018. ápr. 25. 23:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Naturalban hozható
2018. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon jó apa lehet.
2018. jún. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Minek emelgeted ki a kérdést?

Teljesen jó válaszokat kaptál, a linkelt ember még lehet naturál.

Vannak akik szteroiddal se néznek ki jól, de ha így lenne akkor meg mindegy mit szed.

2018. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak érdekel, hogy ilyen váll, hát és csuklya elérhető-e naturálban.
2018. aug. 22. 10:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen vállam, hátam, csuklyám, de talán lehet egyszer valami hasonló. Viszont az én mellkasom 133-as, a bicepszem 46-os. Újra edzenem kell.
2018. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne katona? Max favágó, fegyvertartási engedéllyel.
2018. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15-ös, remélem elérhető ilyen hát váll és csuklya, elég jól néz ki. A kar és mellbőséghez pedig gratulálok :D.


Mérnök a tag, nem katona, de van fegyvertartási engedélye.

2018. aug. 23. 15:16
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne emeld már ki ezt a kérdést könyörgöm.

Leírtuk, hogy ellehet érni naturálban, mondjuk pont így valószínű nem fogsz kinézni, mert mások az izomtapadási pontjaid, a csontozatod szóval a genetikád.


De fejezd be a kiemelgetést, mert kaptál választ. Menj el edzeni, csináld pár évig aztán meglátod mit tudsz összehozni!

2018. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Gyerekek én most kezdtem el ujra, tavaj nyomtam juniusig es megalltam. Elkezdtem tanulni az elméletével az egésznek és most egy hete elkezdtem ujra az edzest. Elotte tobb eve is edzegettem sok sok kihagyasokkal de mindig 2 3 honapokat most van rajtam egy kis felesleg is ami még jol fog jönni. De ez siman lehet natural most vagyok kb szerintem akkora sőt karban szteroid nélkül igaz csak 42,fel most de formara takar mindent. Ugyhogy siman lehet natural tapadasi pontoktol fugg az ero ha jo a genetika akkot nem kell szteroid. Ha nem jo a genetika akkor szedhet az ember barmit az ilyen mint en is a hatvanas szetgyurt karokat maszlagokra tepi barmikor barmibe. És ez tapasztalat.
2019. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!