Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne kipróbálnom...

Érdemes lenne kipróbálnom valamelyik tesztoszteron fokozót?

Figyelt kérdés

Alacsony tesztoszteron szint tüneteit figyeltem meg magamon. Sokszor fáradt és levert vagyok, hangulatingadozásim vannak, az utóbbi időben mintha a hajam is elkezdett volna gyengülni. A szexuális vággyal illetve merevedéssel nincsenek problémáim viszont nagyon nehezen építek izmot, ellenben könnyen szedek fel zsírt. Most ért véget egy 4 hónapos diétám ami során viszonylag sok izmot vesztettem(hiába a BCAA, Glutamin, magas fehérje bevitel). 17-8 testzsírszázalék alatt a testem mintha nem akarna zsírt égetni inkább megszabadul az izmoktól. Nem érzem hogy ott lenne a szeren a tesztoszteron szintem. Kiskoromba túlsolyos voltam az asztma miatt olyan gyógyszereket kell használnom(Bricanyl) amik felboríthatták a hormonháztartásom, gynekomastiám is van kb 16-7 éves koromtól(Nem súlyos, többen azt mondták hogy ők meg se műttetnék olyan kicsi, de látszódik és engem zavar is)

Lényeg hogy szerintem pozitív hatással lenne rám valamilyen természetes tesztoszteron fokozó használata.

Zárójelben jegyzem meg hogy másfél hónap múlva leszek 25 éves.



2018. ápr. 26. 13:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kellett* használnom
2018. ápr. 26. 13:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Lefogadom látatlanba, hogy ha tényleg megméretnéd akkreditált laboratóriumban a hormonszinteket, benne lenne a normál értéktartományban. Nagyon divatos most ez a dolog és rá akarod venni magadat valamilyen kreált indokkal, hogy beavatkozz a hormonrendszeredbe.
2018. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy mondod mintha lenne bármilyen veszélye is annak hogy természetes tesztoszteron fokozót használ az ember. Amiket leírtam tények, a hangulatingadozásimat már mások is szóvá tették nem mintha magamtól nem tudnám racionálisan felismerni, hogy rohadt jó kedvem van annak ellnére hogy 10 perce még öngyilkos akatam lenne a nyomorult életem miatt.
2018. ápr. 26. 14:18
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Az ha egyszer jó a kedved 10 percre meg öngyilkos gondolataid voltak na az nem a tesztoszteron szint miatt van. Ha tetszik, ha nem az bizony pszichiátriai probléma és pszichiáter szakorvos kell rá nem pedig tesztoszteron termelést fokozó.
2018. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"rohadt jó kedvem van annak ellnére hogy 10 perce még öngyilkos akatam lenne"

Nézz utána a bipoláris depressziónak

2018. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy a hangulatingadozás önmagában(!) nem ad okot arra hogy tesztoszteron csökkenésre következtessünk belőle. Ahogy arra sem hogy pszichológiai problémáim vannak. A tünetek együtteséből jutottam arra a következtetésre hogy alacsony lehet a tesztoszteron szint ami egyébként nem csak a kor miatt csökkenhet le hanem a fokozott igénybevétel, diéta, nem megfelelő regenerálódás miatt is. Olvasgattam véleményeket ezekről a termékekről és többen (20-as évei elején járó sportolók közül is) pozitív hatásokról számoltak be erőszint, közérzet és regenerálódás szempontjából is. Szerintem egy próbát mindenképp megér. Mit veszthetek? 5000Ft-ot?
2018. ápr. 26. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Így ennek a kérdésnek mi értelme volt?


Ha tudod mit akarsz csinálni akkor minek kérdezed meg? Told a tesztoszteron fokozót azt szevasz. Vagy akkor nyomhatnál már inkább rendes szteroidot. Azt akarsz nem? Csak fosol belevágni aztán valami látosabb alternatíva kéne ...


Az öngyilkossági gondolat pedig bőven alapot ad egy pszichiáterrel való beszélgetésre. Nyugi nem fognak meglobotómiázni.

2018. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 palilaci ***** válasza:

Szexi baratno, cink, sok hus es nehez alapgyakorlatok.

Szerintem a tribuluson kivul minden bullshit (DAA, maca, stb). Probald ki.

2018. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom mit szeretnék. Építő jellegű hozzászólásokat vártam esetleg alternatívákat, tanácsot. Utóbbi kimerült abban hogy "menj el pszichológushoz" ..kivéve talán az utolsó kommentelőt. Az hogy öngyilkos akartam lenni egy erős sarkítás volt amivel csak vissza szerettem volna adni hogy az egészségesnél kicsit meredekebb érzelmi hullámvasúton"" ülök de komolyabban még sosem vettem fontolóra hogy kioltsam az életem.
2018. ápr. 26. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Vegyél nyugodtan.Mi baj lehet ?!

Ha tényleg szükséged van rá akkor megérte megvenni és érezni fogod a hatását.

Ha nem akkor valószínűleg placeboként fog működni.

2018. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!