Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19 évesen nem késő belekezdeni...

19 évesen nem késő belekezdeni a testépités vilagaba?

Figyelt kérdés
Versenyezni is szeretnék, ha ebbol akarok megelni nem keso?
2018. máj. 1. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Most milyen a fizikumod? Mert ha átlagos, akkor kicsit el vagy késve. Naturálba izmot építeni nagyon lassú folyamat. A legtöbb 19 éves testépítő már 3-4 éves előnnyel bír veled szemben. Persze ha jó a genetikád, akkor 6-8 év alatt behozhatod a lemaradást.
2018. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs fizikumom,viszont most "csak" tomeget kene novelni,eleg szalkas vagyok.(vagy nem elony?)
2018. máj. 1. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
nem keso, de megelni nehez belole ki kell alakitani olyan kort hozza
2018. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha nem keso, viszont megelni itthon nem lesz konnyu csak ebbol. Valamibol elo kell am teremteni azokat a milliokat, amibol megnyersz par versenyt, es vegre lesz egy szponzorod. Raadasul ma mar szinte nem is a versenyeredmenyek a lenyegesek, hanem, hogy kinek hany kovetoje van a kozossegi oldalakon..
2018. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És így kezdőként nem is lehetne szponzorom? Persze értem,tenni kell érte a semmibe nem tol penzt senki,csak na:) Ha nem késő akkor belekezdek vagy így vagy úgy,köszi a bíztatást!
2018. máj. 1. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
de lehet ha valahogy pl az fbn elersz egy 40-50ezer kovetot siman reklamozhatsz tapkieget
2018. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlodDrunk ***** válasza:

Edz natúrba 3-4évet,hogy legyen tudásod meg olvass baromi sokat,mindenről.

Ha sikerült elérned ennyi idő alatt egy baromi jó fizikumot natúrba,akkor törheted a fejed azon hogy versenyzel.


De érdemes mérlegelni,hogy ebből itthon megélni nem fogsz nincs akkor szponzor hogy eltartson,nemhiába vállalkozó az összes magyar testépítő,vagy terme van vagy valami egyéb cég.


A normális cucc marha drága havi szinten milliós tétel is lehet,ha megy növi,ami manapság alap,+kaja stb. az se kevés.+Az idő,átlagos meló melett kb lehtetlen.


Ha egyébként adottak a körülmények,van pénzed, és ami legfontosabb genetikád soha nem késő.

2018. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tudásom(szerintem) e felől gazdag. Ha nem olvastam el a testepitesrol 6ezer millio dolgot akkor egyet sem. Csak nem is tudom,felek belekezdeni,mert elkestem joval..
2018. máj. 1. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
A megélést szerintem felejtsd el..vagy élsportoló leszel, de közülük is csak a felső 1% él ebből meg. Könnyebb út, ha kipattantintod magad , felfuttatsz magadnak egy instagram oldalt személyi edzőként,és szponzorizált tartalmak mellé. De ez is alsóhangon 4-5 év,és akkor max egy OKJ edző leszel(amik 90%-a retardált)
2018. máj. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!