Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lapos és nehezen fejlődő...

Lapos és nehezen fejlődő farizmok? Hozzáértők segítségét kérem

Figyelt kérdés

Decembertől elejétől tömegeltem április elejéig . A problémám az,hogy szépen fejlődök,kivéve a seggemet , az csak nagyon nehézkesen ,genetikailag lapos ,ha egy minimális tömeget sikerül rászedni ,akkor szálkásítás alatt el is tűnik .

4-5 Hónapnál többet nem tudok tömegelni,mert zsírosodom ,és egy idő után vállalhatatlan . Szemét kaját egyáltalán nem eszek ,tömegelés alatt sem. Tofu,sajt,csirke,marha,és főleg hal ,sok nyers vagy párolt zöldséggel a menü. Reggelire zab .

+500 kalóriával már jön a zsír,kevesebbel nem nem fejlődök .

Kérlek segítsetek,biztosan elrontok valamit ,nem hiszem,hogy ennyit lehet kihozni ebből. Egyébként kb 1 éve edzek ,heti 3 súlyzós edzés ,és 3*1 óra kardió.

Szoktam guggolni súlyokkal,kitörésezni , és csipőhajlítást is . Mindet érzem a farizmomban,és mégis szinte nulla az eredmény amit elértem .

Min kéne változtatnom,vagy fogadjam el,hogy a combomhoz képest mindig lapos marad a seggem ?


2018. máj. 2. 14:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ami kimaradt,nő vagyok 30 éves,170 cm/65 kg jelenleg.
2018. máj. 2. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, igaz valamennyit ki lehet hozni kemény munkaval, de sosem lesz gömbölyű.

Termezek 3 éve és látom, hogy aki lapos típus, az az is maradt. Annyit el lehet érni, hogy nem lesz plöttyedt, de kerek sosem.

Ez adottság. Mint a vékony derék, jó vádli, szép cici.

2018. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Most figyeltem fel a kardióra. Az is eszi az izmot!

Én sosem kardiózom. Tudom, tudom hogy kellene, de ...

2018. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jó hír . És optikailag jól gondolom,hogy akkor fog a legjobban kinézni ha minél szálkásabb,vékonyabb a derekam+ hasam ?

Az a baj,hogy alapvetően bár vékony a derekam,széles a csipőm és a vállam is , de rögtön hasra /derékra hízok ha abbahagyom a kardiót .

2018. máj. 2. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Értelek. Esetleg kardió nélkül, ha figyelsz a kajára.

Én ciklizálom a ch-t. Nagy napokon:hát, láb magasabb a bevitel. Karnál kevesebb. Pihenő napokon egész alacsonyan tartom.

Esetleg próbáld ezt ki.

Igen a ch fontos, mert az "tölti be" szépen az izmot, de nem könnyű eltalálni ami meg elég a gömbölyded izmokhoz, de kevés a zsírosodáshoz.

Vagy ch szegényebb napokon emeld a zsírt, lenmagolajat eszem.

2018. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a derék a viszonyítási pontja az egész megjelenésnek.Szinte minden ahhoz aránylik.És ennyi infóból én arra tippelek,hogy kevés a súly amivel guggolsz.Vagy hiányzik a progresszió és elvagy nagyjából ugyanazon a súlyon,nincsen se félpiramis,se havi ellenállásnövelés.
2018. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!