Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Antonio pozo forma mennyi idő...

Antonio pozo forma mennyi idő alatt hozható?

Figyelt kérdés
Mint tömegileg, szárazságra biztos szed valamit mert ilyen hasat nem igen lehet gondolom kihozni, meg komoly diétával sem.

2018. máj. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
4-5 ev kell hozza, ahhoz hogy ekkora tomeged legyen szarazon, ahhoz hogy igy nezz ki a genetikad is ilyen kell legyen. Preciz etrend es edzes, es persze nem natural, de annyira nincs tele. A cucc nem tudom mi lehet, abban annyira nem vagyok otthon.
2018. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat a genetikaval nem tudok mit kezdeni azon nem tudok változtatni egyébként nem vagyok annyira hizékony fajta, de akkor próbálok azon változtatni amin tudok lassuk ez az edzes etkezes. Etkezessel kapcsolatban mit ajanlasz? 86kg vagyok 186cm és kb 8 honapja gyurmázok. Csirke rizs saláta, hal, és tarsaival tisztába vagyok. Inkabb a napi mennyiségemet nem tudom.
2018. máj. 5. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
sima teszto
2018. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, uff, hat a napi mennyiseg, hat ez orok vita...

A legtobb helyen ugy ajanljak, hogy 2g feherje/testsulykilogramm. Ami azt jelenti, hogy a te esetedben ez 172g feherjet jelente naponta. Na, azt gondolom vagod, hogy pl 100 gramm csirkemellben kb 20 g feherje van. Mondjuk szerintem 1,5g/tskgval is tudsz izmot epiteni tomegeleshez szerintem jo. A szenhidrattal ugyanez a helyzet csak ott a te esetedben kell kb 3-4g szenhidrat/tskg. Persze ez fugg az anyagi adottsagaidtol es attol is mennyit birsz enni. Lenyegesebb atlag hobbi gyuros kajak a sovany turo, csirkemell, hal, rizs(valakinek Jazmin rizs vagy Barna rizs) tojas(bar errol is szokott vita lenni, sztem hobbi gyurosnak mehet)

Asszem nagyjabol minden lenyegeset leirtam, kisse faradt vagyok ha valami nem tiszta irhatsz privatban. Sok sikert!

2018. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!