Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anavar kúra? Hcg kell végére?...

Anavar kúra? Hcg kell végére? Közben provi?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki használt vagy ért kozzá.. anavar kúrát tervezek. Tudom hogy gyenge cucc nem is tömeget szeretnék felszedni csak a definialtsagon javítani. Elvileg anavar segít kerekebb/ keményebb izmokat elérni. Egy 6 hetes kúrát gondoltam mellé kemény diéta. Napi 1 provi kíséretében kúra után hcg és Zita levezetesnek jó ?

2018. máj. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat hetes anavar only kura utan nem kell foleg nem haromfele. Provit minek melle eleve? Dht szarmazek az is es nem aromatizal. Amugy ha utanaolvasnal magadtol is tudnad.. alig lesz hatasa. es sajnos ar ertek aranyban szarul is fogsz jarni. Kidobsz egy valag penzt, hogy kicsit erosebb legyel es talan feszesebbek az izmok.
2018. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem aromatizálódik de biztos ami biztos alapon gondoltam a provit mellé ki tudja mai világba mit tartalmaz. :D

Akkor mi lenne a legcélravezetőbb ? Stana már mind hamisítvány olyat meg nem akarok ami tömeget is hoz mert szálkásodni akarok tömegelés már megvolt.

2018. máj. 3. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Propi aztán hello. Gyorsan hat, gyorsan ürül, nem kell belőle 500mg sem. Anavar, Stana, Tren, Nandrolon stb kiegészítőnek jók, nem magukba.
2018. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradjunk inkabb annyibban szemesek nem jok magukban. De gondolom fel szurni. Nem.kell melle semmi utana mehet minimalis zita. 1-2hetig
2018. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem félek szurni propi kúrát csináltam már. Az a baj vele 12 hetes volt napi 2 provi kellett végén Zita + hcg egy fél havi fizu és kaját meg nem is számoltam de a legnagyobb gond azzal volt hogy folyton begyulladt alig bírtam labazni.. na meg nem akarok még egy 12 hetes kúrát
2018. máj. 4. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy olyan szinten szálkás vagy hogy látszódjon valami ebból amit az Anavar adhat...de ha igen akkor is csak addig tartana amíg szeded.

Röviden: az Anavar "felkeményít" és kicsit szálkásabb leszel tőle.

Izmot nem hos és erőt sem.

Feltéve ha kapsz eredetit belőle éppen.

Ha igen akkor felesleges bármit is szedni mellé mert nem nyúl bele a hormonrendszerbe.

Az hogy medig kell szedni az a kívánt forma függvénye...

Én hagynám a pic sába.

Ezt a "felkeményedett" formát kb senki se venné észre olyan kis pluszt nyujt amit csak hozzáértő szem vesz észre.

2018. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!